Ray Dolap Fiyatları 2020 – Ray Dolap Modelleri – Ray Dolap Ankara

CAGGA Ray Dolap imalatları modüler olarak Ankara da yapılmaktadır. Dolap imalatı yapılırken, daha sonra istenilen yere kurulabilmesi için modüller halinde yapılır. Dolap gövdeleri birleşim noktaları görsel olarak daha dolgun durması için özel kalınlaştırma detayları kullanılır. En ekonomik mobilya malzemesi suntalam bile, işlenme şekli nedeni ile çok şık ve kaliteli bir görünüm vermektedir. Standartlarımız arasında yer alan çekmece ve dolap sistemleri ile her isteğe cevap verebilmekteyiz. CAGGA Ankara 2020 Ray Dolap Fiyatları oluşturulurken, verdiğiniz paranın karşılığını almanız fazlasıyla sağlanmıştır. 

Ray Dolap Fiyatları Neye Göre Hesaplanıyor?

İyi ve kullanışlı bir ray dolap tasarımı için, dolap raf aralıkları kullanıcının boyuna göre ayarlanmalıdır. Takım elbise askı mesafesi, boyu 180-190 cm olan bir kişi için 110 cm, 170-180 olan biri için 108 cm, 160-170 olan biri için 105 cm olarak bırakılması uygundur. Ray dolaplarda kişinin rahatça elbisesini alabilmesi esastır. Bu nedenle imalatını yaptığımız tüm elbise dolabı modellerimizde baza yoktur. Bu sayede gereksiz bir yükseklik olan baza yüksekliği dolap hacmine verilmiştir. CAGGA Ray Dolap Fiyatları 2020 yılı listesi metrekare fiyatlarına istenilen miktarda raf ve askılık dahildir.

Ray Dolap modellerimiz Dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılmaktadır. Ürünlerimizde, BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” İmalat için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz.Boyalı (lake kapaklı) imalatlarımız, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak boyuyoruz. Mat lake kapaklarımız yedi kat, parlak lake kapaklarımız on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyanmaktadır. Ray Dolap Fiyatları 2020 yılı listemizde çekmece adedi ve kapak niteliği fiyat oluşumunu etkileyen en büyük faktörlerdir.

Ray Dolap modellerimizde kullandığımız tüm mekanik aksam ömür boyu garantimiz altındadır. Ürünlerimiz Ankara Sitelerde kendi atölyelerimizde imal edilmektedir. Giysi ve giyinme odası, elbise dolabı tasarımlarımız hakkında genel bilgiye ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Walk in Closet imalatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güncel CAGGA Ankara Ray Dolap Fiyatları 2020 listemiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ray Dolap Fiyatları Ankara :

Ray Dolap ürün fiyatlarımız tamamen vereceğiniz ücretin karşılığının fazlası ile alınması üzerine oluşturulmuştur. Ürün fiyatlarımızı ucuzlatmak için asla, ürün standartlarımızı düşürmüyoruz. Ray Dolap 2020 fiyatları teklfimizi, kişiye göre vermiyor, tamamen liste fiyatlarımız üzerinden sizinle beraber hazırlıyoruz. CAGGA markalı gardırop tercih eden tüm dostlarımız aynı zamanda, dolabın kurulacağı mekan için, ücretsiz olarak CAGGA iç mimarlık hizmetini de satın alır.

Dünya mobilya devlerinin kullandığı dünya standartları, tüm ürünlerimizin tasarım proje ve montaj aşamasında harfiyen kullanılmaktadır. Ray Dolap 2020 Fiyatları listemiz bu standartlar üzerinden hazırlanmaktadır. CAGGA Ray Dolap ürün standartları ve hizmet anlayışı ile Ankara Türkiye’de İtalyan Mobilyası kalitesinde imalat yapan %100 yerli Mobilya Markasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.