92515
 • CAGGA

 • CAGGA, 5 MART 2010 tarihinde Ağaçişleri Endüstri Mühendisi Çağatay Saygı tarafından, hayal edilemeyeni gerçekleştirmek arzusu ile 1997-2010 yılları arasında, kendisine özgü çizgi ve tarzla geliştirdiği mekan ve mobilya tasarımlarını, 2010 yılından itibaren, CAGGA adı altında kullanıcıları ile buluşturma isteği ile Ankara'da kurulmuştur. 

  CAGGA'nın ürün yelpazesi, bitmek bilmeyen tasarım arzusu nedeni ile farklı fikirlerin yarattığı modellerin eklenmesiyle artarak devam etmektedir.

  CAGGA internet üzerinden geniş kitlelere ulaşılabilme fikri ile başladığı yolda, ev tadilatı, mutfak tadilatı, banyo tadilatı konularında Ankara'da marka olmayı başarmıştır.

  CAGGA, kurulduğu günden beri, ev tadilatı, mutfak tadilatı ve banyo tadilatlarında her zaman farklı olmayı hedeflemiş, farklılığını, kendi mobilya atölyesinde üretmiş olduğu mutfak dolabı, banyo dolabı, giysi dolabı, oda kapısı, yatak odası takımı vb. mobilyaların kalitesi ile pekiştirmiştir. Ankara'da tadilat konusunda tanınan, sektöründe en iyi iş yapan bilinir firmalardan biri olmayı başarmanın yanında, halihazırda A'dan Z'ye ev ve villa tadilatı yapabilen, Ankara'nın tavsiye edilen tadilat ve mobilya firmasıdır.

  CAGGA başarısının temelinde, çok iyi ürün ve hizmetleri tüketicisiyle en iyi fiyatlar ile buluşturma fikri vardır.


 • ÜRÜN ve KALİTEMİZİN ARKASINDAYIZ...

  CAGGA mobilya grupları, kanserojen madde içermeyen hammaddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmakta olup, Dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılmaktadır. Piyasada marka olarak bilinen ürünlerde ekstra özellik olarak gösterilen birçok unsur CAGGA ürünlerinde standart olarak tüketiciye sunulmaktadır. 

  Ürünlerimizi, Ankara siteler adresimizdeki kendi atölyemizde imal ediyoruz. Web sitemizde gördüğünüz, mutfak dolabı, banyo dolabı, giysi dolabı, vestiyer dolabı, oda kapısı, yatak odası takımı, tv ünitesi, ölçüye dayalı tüm mobilya ürünleri kendi üretimimizdir.

  CAGGA ev tadilatı konusunda ise, tüketicileri tadilat işine girmeden önce, gerçekte nasıl bir maliyet içerisinde girdiklerini göstermek amacıyla hazırladığı ve halihazırda hiçbir firmanın kullanmadığı CAGGA tarafından geliştirilen tadilat hesaplama formu ile tüketiciyi korumayı hedeflemiştir. Mobilyasında olduğu gibi tadilat işlerinde de CAGGA standartları vardır. Yapılan iş bu standarda gelinceye kadar uğraşılır, gerekirse yeniden yapılır ve CAGGA müşterisi ekstra olarak yapılan işlemlerden mali olarak etkilenmez. Bu garanti CAGGA müşterisine sunulan ayrıcalıktır.

  CAGGA 'nın birincil hedefi, girmiş olduğu sektörlerde kalitesi ve hizmet anlayışı ile bilinen en iyi markalardan biri haline gelmektir.

  C esaret
  A kıl
  G üven
  G aranti
  A hlak
 • Web sitemizdeki mutfak dolabı, banyo dolabı, gardırop, tv ünitesi, kapı modelleri ve tüm tasarım yaklaşımları tamamen firmamıza aittir. Model isimleri, fikir ekseni ve ürün detayı düşünülerek isimlendirilmiştir. 

  Modellerimizi mekan yapılarına ve ürün detayına göre değerlendirmenizi rica ederiz.

  " BU WEB SİTESİ, BİZLERİ ŞEÇİLEN YERİNE SEÇİLMESİ GEREKEN YAPAN DOSTLARIMIZ ve EMEKLERİNİ HİÇBİR ZAMAN İÇİN ESİRGEMEYEN TÜM CAGGA EMEKTARLARININ ESERLERİNİ ZİYARETÇİLERİMİZ İLE PAYLAŞMAK İÇİN HAZIRLANMIŞTIR."


  "WEB SİTEMİZDEKİ GÖRSELLER TAMAMEN KENDİ ÜRÜNLERİMİZE AİTTİR. FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ AMATÖR BİR RUHLA YAPILMIŞ OLUP, FOTOĞRAFLAR ÜZERİNDE HERHANGİBİR HİLE VEYA PHOTOSHOP UYGULAMASI YOKTUR."