Next Level Çayyolu – Giyinme Odası – Çamaşır Ayakkabı ve Giysi Dolabı

CAGGA Ankara olarak Next Level Çayyolu projesi kat planı dolap alanlarına özel giyinme çamaşır odası ve giysi ayakkabılık kiler dolabı imalatlarımız hakkında hazırladığımız bu yazımızla sizleri bilgilendirmek istedik. Web sitemizin gardrop sayfasında ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Giyinme odası, Reflekte Camlı Gardrop, Walk In Closet sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz anti kanserojen ham madde kullanılarak üretilmektedir. Ürün mekanizmalarımızın tamamı BLUM markalıdır. Lake boyalı ürünlerimiz SAYERLACK boya ile boyanmaktadır. Ürünlerimiz ömür boyu garantilidir.

CAGGA Next Level Cayyolu’nda

Next Level Cayyolu projesi yüksek katlı kat planının giyinme odası alanı için,  L – U ( Cam veya Ahşap Sürgü Kapılı ) – U yerleşim arkasına ayrıca giysi dolabı olmak üzere planları mız mevcuttur. Girişteki wc alanını vestiyer alanına çevirdiğimiz uygulamalar bulunmaktadır. Mevcuttaki wc kapısını katlanır kapı haline getirerek mevcut görseli bozmadan ekonomik seçenekler sunabiliyoruz. Oda için gerekli gömme dolaplarımız, reflekte camlı ve dolap içi led aydınlatmalı üretilmektedir.

Next Level Cayyolu projesi yüksek katlı kat planının hizmetli odası alanını, çamaşır odası haline getiriyoruz. Camlı, lake, mdflam ve kullanılan ahşap kaplama kapaklı dolap seçenekleri sunabiliyoruz. CAGGA tv ünitesi, makyaj masası, yatak başlığı, masa, çalışma odası, kitaplık, kütüphane vb. ihtiyacınız doğrultusunda hazırlanan ürünlerimiz ile evinize kalite hayat kalitesi katmaya hazır olun. Tadilat ekibimize ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerekli elektrik ve su tesisatı çekilmesi işlemlerini de firma garantimizde yaptırabilirsiniz.

Next Level Çayyolu projesi yüksek katlı kat planı ’nın mutfak girişindeki kapakla ayrılmış alanı kiler olarak tavsiye ediyoruz. Bu alanı, mutfak dolaplarınıza ilave olarak kullanabileceğiniz dört kiler çekmeceli kiler odası haline getiriyoruz. Mutfağa sürgü kapı ile bağlanan alanı misafir odası olarak tasarlayarak yaptığımız uygulamalar hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. 

Next Level Çayyolu uygulamalarımız için bizi takip edin.

Next Level projesi yüksek katlı kat planının balkon klima kapatılması için gerekli dolap yerleşimi CAGGA ya özel detaylarla çözülmüştür. Kullanım ve görsel olarak beğenilmektedir. Projenin alçak katlı evlerinde yaptığımız giysi dolabı yerleşimlerimiz vardır. Ayrıca proje geneli için komple ev tasarımı yaptığımız daireler bulunmaktadır. Projeleriniz için bize ulaşabilir, güncel uygulamalarımızı instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.