Mutfak Markası – Kaliteli Mutfak Dolabı – Ömür Boyu Garantili Mutfak

“MUTFAK” Sordu, “CAGGA” Mutfak Dolabı Markası Ankara da Cevapladı!

“Bir Mutfak Markası ‘na ihtiyacınız var mı?”

Mutfak : Önceki çalışmalarınızdan örnekler gösterebilir ve başarı öykülerinizden bazılarını bizimle paylaşır mısınız?
CAGGA :
Tüm çalışmalarımız açık ve net. Şeffaflığı önem veriyoruz. Müşterilerimize referanslarımızı paylaşıyoruz.

M : Dünyadaki mutfak firmalarının ürünlerini takip ediyor musunuz?
C :
Dünyanın en iyi mutfak markalarının güncel tasarımlarını dikkatle takip ediyor, Mutfak kalite standartlarını esas alıyoruz.

M : Kullanıcıya diğer mutfak firmaları ürünlerinden daha iyi öneriler verebiliyor musunuz?
C :
Kişiye özel tasarım yaptığımız için, Dünyanın en iyi mutfak markası ürünleri gibi standart yaklaşımlar bizi çok sıkıyor. Örneğin henüz hiç bir mutfak markasında BENN model fikri yok.

M : Mutfak markası olarak tanınırlığınız nedir? Başarınızı nasıl değerlendiriyor sunuz?
C :
GOOGLE gibi arama motorlarında, Ankara ‘nın en iyi mutfak markası aramalarında ilk sayfada çıkıyoruz. Geçtiğimiz yıllara göre, CAGGA markasının aramaların artması hatta anahtar kelime yapılması bizi çok mutlu ediyor.

M : Mutfak dolabı sektöründeki deneyiminiz nedir?
C :
2010 yılından beri, Ankara da CAGGA marka güvenilirliği ile mutfak dolabı üreten aynı zamanda tadilatını da yapabilen mobilya firmasıyız.

M : Ülkemizdeki/şehrimizdeki deneyiminiz nedir?
C :
Ankara merkezli 10 senedir istikrarlı çalışmalarını sürdürüyoruz. Gelişiyor ve paylaşıyoruz.

M : Mutfak tasarımı sizce nasıl olmalıdır?
C :
Çok geniş bir konu ama, kısaca “beklentini yüksek tut” diyebiliriz.

M : En iyi mutfak markası olmak sizce nedir?
C :
Gerçek anlamda mutfak döngüsünü anlamak. Teknik bilgi birikimini estetik ile birleştirmek. Matematik fizik statik ve mukavemet bilgisini mutfaklarında kullanabilmek.

M : CAGGA markası olarak ürettiğiniz ETNA mutfak dolabındaki masa nasıl ayaksız durabiliyor?
C :
Marka olmak kolay değil.

M : Beni çok mutlu ettiniz, sizi mutfak markası yapabilir miyim?
C :
Mutfak, seni çok seviyoruz. Sen bizim için çok önemlisin. Biz sadece seni hak ettiğin yere taşımaya çalışıyoruz. mutfaklarımızda, dünyanın en iyi dolap ve en kaliteli mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” Dolap imalatı için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz. Ankara ‘da imalatı yaptığımız tüm mutfak dolabı birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyor, tam sağlamlık sağlıyoruz. Mutfak üst dolaplarımızda, dolap asma aparatı kullanmıyor, CAGGA’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. 

M : Sizi mutfak ta marka yaptım.
C :
Mutfak, daha bitmedi. Boyalı (lake kapaklı) mutfak dolabı imalatı modellerimiz, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak Ankara da kendi mobilya atölyemizde yapılmaktadır. Mat lake kapaklarımız yedi kat, parlak lake kapaklarımızı on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Sayerlack ürünlerini tavsiye ediyoruz. Üst dolap modül çizgilerinin içerisinde zamanla oluşan yağlanmanın önüne geçme adına, mutfak üst dolaplarımızın alt kısmını, kapak ile aynı malzemeden kaplıyor ve CAGGA’ ya özel detaylar ile tezgahın aydınlatılmasını sağlıyoruz.

M : Bu yazdıklarınız gerçek mi?
C :
Mutfak, CAGGA ‘yı Ankara ‘nın en iyi mutfak dolabı imalatı yapan markası olarak gösteren GOOGLE, YANDEX vb. platformlar haksız değiller. CAGGA olarak, kullandığımız tüm mekanik aksam, ömür boyu garantimiz altındadır. CAGGA ürün standartları ve hizmet anlayışı ile Türkiye’de İtalyan Mobilyası kalitesinde imalat yapan %100 yerli Mobilya Markası dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.