TV ÜNİTESİ İMALATI

CAGGA Ankara olarak özel ölçüye göre minimal klasik country vintage ayna TV ünitesi modelleri imalatı ve ev tadilatı sırasında gerekli alt yapıyı yapabiliyoruz. Günümüzde tüketiciler, pinterest instagram vb. siteler vasıtasıyla ev mobilyasındaki en yeni trendeler takip edilebiliyor. Kısacası tüketiciler, internet üzerinden beğendiği tarz ve mobilya ürünlerini bulabiliyor. Arzu edilen tarz ve gösterilen mobilyalar üzerinden CAGGA olarak mobilya imalatı yapabilmekteyiz. Bizlere gösterilen tarzlar üzerinden eviniz ölçüsü alındıktan sonra arzu ettiğiniz ürün tasarımı yapabiliyoruz.

Ölçüye göre modern klasik country vintage ayna tv ünitesi modelleri imalatı için gerekli alt yapı CAGGA Ankara ev tadilatı ekibi tarafından titizlikle yapılmaktadır. Özellikle HARD modelimiz incelenirse, duvara asılı olan televizyonun kabloları gözükmemektedir. Uygulanan işlem 70mm lik bir pimaş duvar içine gömülmesidir. Bu sayade televizyona giden tüm kablolar gizli bir şekilde tv ünitesinde bağlanmaktadır.

Ankara da ev tadilatı yapmayan müşterilerimiz için özel ölçüye göre modern tv ünitesi modelleri imalatı sırasında farklı çözümler üretebiliyoruz. Bu çözümler tamamen kırımsız tozsuz çözümlerdir. Bu nedenle arzu ettiğiniz modelin ev tadilatı gerektirdiğini düşünüyorsanız yanılıyor olabilirsiniz. Özellikle ahşap panolar içerisinden gizleyerek götürdüğümüz kablolar için herhangi bir kırım yapmıyoruz. Bu sayede herhangi bir kırım yapılmadığından toz olmuyor.

Modern TV Ünitesi İmalat Standartlarımız:

Ankara da ev tadilatı firması ve mobilya üreticisi olarak ölçüye göre modern tv ünitesi modelleri imalatı için, dünyanın en iyi dolap ve en kaliteli mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.”  İmalat için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz. Ankara ‘da imalatı yaptığımız tüm tv üniteleri gövde birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyor, tam sağlamlık sağlıyoruz. CAGGA’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. 

Boyalı (lake kapaklı) ölçüye göre modern klasik country vintage ayna tv ünitesi modelleri imalatı, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile Ankara da boyanmaktadır. Kapaklarımız tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak kendi mobilya atölyemizde yapılmaktadır. Mat lake kapaklarımız yedi kat, parlak lake kapaklarımızı on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Sayerlack ürünlerini tavsiye ediyoruz. 

kabloları %100 gizleyen tv ünitesi mekana göre tv ünitesi imalatı ömür boyu cagga garantisi