close gardırop

Giyinme odası dolabı modelleri ve yaklaşımları hakkında geniş bir konudur. Web sitemizde sizler için mümkün olduğunca ayırmaya çalıştık. Oda şeklinde hazırlanan mekan, gövde ve kapak kullanım şekline göre farklı faydalar sağlar. Ankara Çayyolu mağazamızda sizler için cam sürgü kapaklı giyinme odası imalatı yaptık. Amacımız, ufak bir hacimde bile nasıl bir alan yaratacağımızı göstermekti. Web sitemiz de ise Ankara ‘da uygulamasını yaptığımız elbise dolabı modelleri ‘ni sizlerle paylaştık. Lake, suntalam katlanır, bronz aynalı, şeffaf cam kapaklı giyinme odası modelleri hakkında ön bilgi vermeye çalıştık. Ayrıca, dolap içi aydınlatma alternatiflerimizi sizinle paylaşmak amacıyla hareket sensörlü dolap içi aydınlatma nedir? Led ‘li dolap içi aydınlatma nasıl olur? konularında bilgi vermek istedik. Elbise dolabı Ankara ‘da en tercih edilen ürün grubumuzdan biridir. Giyinme Odası Ankara CAGGA ‘da

Elbise dolabı modelleri için uyguladığımız dolap içi led aydınlatma seçenekleri, CAGGA led aydınlatma detayı ile kusursuz görme imkanı ve şıklık sunmak üzere tasarlanmıştır. Giyinme odası modelleri, hareket sensörlü dolap aydınlatma ile daha şık ve içerisine girdiğinde yanan led aydınlatma ile farklı bir ortam yaratabilir. Kullanıcılar genellikle, kapaksız giyime odası tasarımlarını, elbiselerinin tozlanma ihtimali nedeniyle genel olarak kapaksız elbise dolabı tercih etmezler. Kapaklı giyinme odası modelleri içim geliştirmiş olduğumuz, kapak arası sızdırmaz alüminyum detayımız ile %100 toz almama garantisi veriyoruz. Ankara ‘da kapaklı Elbise dolabı imalatı ile sektörün lideri olmak bizlere mutluluk veriyor. Giyinme odası modellerimizden walk in closet sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Tüm elbise dolabı imalatlarımız, Ankara ‘da yapılmaktadır.

Giyinme odası ve elbise dolabı modelleri için kullandığımız mekanizmalar ömür boyu garantilidir. İmalatını yaptığımız Giyinme Odası Ankara ‘da tam not almıştır.

Dünyanın en iyi dolap mekanizması:

1. Ürünlerimizde, dünyanın en iyi dolap mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.”

E1 normlu ham madde:

2. Dolap imalatı için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz.

Dünyanın en iyi mobilya boyası:

3. Boyalı (lake kapaklı) imalatlarımızı, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, ürün kapaklarımızda tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak uyguluyoruz. Mat lake kapaklarıkmızda yedi kat, parlak lake kapklarımızda on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz.

Ömür boyu Garanti:

4. Kullandığımız tüm mekanik aksam, ömür boyu garantimiz altındadır.

Uygun Fiyat Politikası:

5. Ürün fiyatlarımız tamamen vereceğiniz ücretin karşılığının fazlası ile alınması üzerine oluşturulmuştur.

%100 Garantili ürün standartı:

6. Ürün fiyatlarımızı ucuzlatmak için asla, ürün standartlarımızı düşürmüyoruz.

Şeffaflık ve kişiye saygı:

7. Ürün fiyatlarımızı, kişiye göre vermiyor, tamamen liste fiyatlarımız üzerinden sizinle beraber hazırlıyoruz.

Ücretsiz İç Mimarlık Hizmeti:

8. CAGGA markalı dolap tercih eden tüm dostlarımız aynı zamanda, dolabın kurulacağı mekan için,  ücretsiz olarak CAGGA iç mimarlık hizmetini de satın alır.

Dünya standartlarına uygun dolap imalat şekli:

9. Dünya mobilya devlerinin kullandığı dünya standartları, tüm ürünlerimizin tasarım proje ve montaj aşamasında harfiyen kullanılmaktadır.