Ankara Gardrop – Gardrop Modelleri- Gardrop Fiyatları Ankara

CAGGA gardrop modelleri imalatları modüler olarak Ankara da yapılmaktadır. Dolap imalatı yapılırken, daha sonra istenilen yere kurulabilmesi için modüller halinde yapılır. Dolap gövdeleri birleşim noktaları görsel olarak daha dolgun durması için özel kalınlaştırma detayları kullanılır. En ekonomik mobilya malzemesi suntalam bile, işlenme şekli nedeni ile çok şık ve kaliteli bir görünüm vermektedir. Gardrop fiyatları mız ile Ankara da her bütçeye göre ürünümüz bulunmaktadır. Ayrıca ,standartlarımız arasında yer alan çekmece ve dolap sistemleri ile her isteğe cevap verebilmekteyiz. 

Gardrop Nasıl Tasarlanmalı?

İyi ve kullanışlı bir gardrop tasarımı için, dolap raf aralıkları kullanıcının boyuna göre ayarlanmalıdır. Takım elbise askı mesafesi, boyu 180-190 cm olan bir kişi için 110 cm, 170-180 olan biri için 108 cm, 160-170 olan biri için 105 cm olarak bırakılması uygundur. Gardırop ve giyinme odası dolaplarında kişinin rahatça elbisesini alabilmesi esastır. Bu nedenle imalatını yaptığımız tüm elbise dolabı modellerimizde baza yoktur. Bu sayede gereksiz bir yükseklik olan baza yüksekliği dolap hacmine verilmiştir. CAGGA olarak Ankara da olarak ürettiğimiz gardrop modelleri son derece ergonomik tasarlanmaktadır.

CAGGA Ankara Gardrop modelleri Dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılmaktadır. Ürünlerimizde, BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” İmalat için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz.Boyalı (lake kapaklı) imalatlarımız, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak boyuyoruz. Mat lake kapaklarımız yedi kat, parlak lake kapaklarımız on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyanmaktadır.

Gardrop modelleri için kullandığımız tüm mekanik aksam ömür boyu garantimiz altındadır. Ürünlerimiz Ankara Sitelerde kendi atölyelerimizde imal edilmektedir. Giysi ve giyinme odası, elbise dolabı tasarımlarımız hakkında genel bilgiye ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Walk in Closet imalatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gardrop Fiyatları Ankara :

CAGGA Ankara Gardrop ürün fiyatları mız tamamen vereceğiniz ücretin karşılığının fazlası ile alınması üzerine oluşturulmuştur. Ürün fiyatlarımızı ucuzlatmak için asla, ürün standartlarımızı düşürmüyoruz. Ürün fiyatlarımızı, kişiye göre vermiyor, tamamen liste fiyatlarımız üzerinden sizinle beraber hazırlıyoruz.  CAGGA markalı gardırop tercih eden tüm dostlarımız aynı zamanda, dolabın kurulacağı mekan için, ücretsiz olarak CAGGA iç mimarlık hizmetini de satın alır.

Dünya mobilya devlerinin kullandığı dünya standartları, tüm ürünlerimizin tasarım proje ve montaj aşamasında harfiyen kullanılmaktadır. CAGGA gardrop ürün standartları ve uygun gardrop fiyatları ile Ankara Türkiye’de İtalyan Mobilyası kalitesinde imalat yapan %100 yerli Mobilya Markasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.