Ev Tadilatı – Komple Ev Dekorasyonu – Ankara Ev Tadilatı Firması

CAGGA, yapmış olduğu tadilatlarla ile özellikle Ankara ‘da tanınan, sektöründe en iyi iş yapan bilinir firmalardan biridir. Halen Ankara ‘da A’dan Z’ye komple kaliteli ev tadilatı ve ev dekorasyonu yapabilen Ankara ‘nın en iyi firmaları arasındadır. 

CAGGA başarısının temelinde, çok iyi ürün ve hizmetleri tüketicisiyle en iyi fiyatlar ile buluşturma fikri vardır. CAGGA Ankara ev tadilatı ‘na getirdiği yeni anlayış ile komple tüketiciyi korumayı amaçlamıştır. Ankara ‘da yaptığı tadilat ve ev dekorasyonu örneklerinin bir çoğu web sitemizde vardır.

CAGGA ‘nın ev tadilatı hesaplama konusunda hazırladığı hesaplama formu ile Ankara ‘da tüketiciyi korumuştur. Ankara ‘da ev yenileme ve dekorasyonu yatırmak isteyen kişileri, gerçekte nasıl bir maliyet içerisine girdiklerini net olarak göstermiştir. Tadilat fiyatları ile ilgili olarak hazırladığımız sayfayı ayrıca ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede Ankara ‘da evine dekorasyon yapmayı düşünen sayın ziyaretçilerimizi de doğru yönlendirebilirsek mutlu oluruz.

CAGGA ev tadilatı organizasyonu:

CAGGA 2010 yılında Ankara ‘da komple ev villa mutfak banyo tadilatı ve dekorasyonu yapmak için kurulmuştur. Bu yapı içerisinde gerekli olan mobilya imalatı da CAGGA atölyelerinde yapılmaktadır. Bu sayede, CAGGA ile tadilat işine giren tüketici, aynı zamanda ihtiyacı olan mutfak banyo gardırop vb. mobilya grubunu da en uygun fiyatlarla alır. 

CAGGA ev tadilatı standartları:

Kurumsal kimliği, Ankara da komple ev tadilatı ve dekorasyonu firması olduğu için, mobilya işlerinde olduğu gibi tadilat işlerinde de CAGGA standartları vardır. Yapılan iş bu standarda gelinceye kadar uğraşılır, gerekirse yeniden yapılır ve CAGGA müşterisi ekstra olarak yapılan işlemlerden mali olarak etkilenmez. Yapılan iş müşteri tarafından kabul edildikten sonra hesaplama formundaki belirlenmiş ücret müşteriden alınır. Bu bağlamda yapılan “ev tadilatlarında peşinat alınmaması” ve yapılan işi kabul ettikten sonra ödemesinin yapılması CAGGA müşterisine sunulan ayrıcalıktır.

CAGGA ev dekorasyonu mobilya standartları:

CAGGA olarak, Ankara da ev ofis tadilatı ve dekorasyonu yaptığımız mobilyalarımızda, herkese 2010 yılından beri aynı kalite ile hizmet veriyoruz. Kullandığımız mobilya imalat detayları kalite anlayışıma uygun olarak günümüze uyarlanıyor. CAGGA mobilya ürünlerin için, çoğu marka için ekstra olan bir çok özellik CAGGA markalı ürünler için başlangıç standartıdır. Web sitemizde CAGGA Garantisi olarak sizlere söz verdiğimiz tüm standartlar mobilyamız için geçerlidir. Genel olarak bilgi vermek gerekirse, ürünlerimzde kullanılan mekanizmalar ömür boyu garantilidir. Ürün mekanizmalarında sadece BLUM markalı ürünler kullanılmaktadır. %100 el işçiliği ile yapılmaktadır. Anti kansorojen ham maddeler kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgiye CAGGA Garantisi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.