sky kapı

SKY CAGGA Ankara duvar içi sürgülü gizli kayar kapı modelimiz, dar mekanlar dışında iç mekanlarda da kullanılmaya başlamıştır. Bu kapılar henüz çok yeni sürgü kapı yaklaşımları olduğu için isim olarak, duvar içi sürgülü kapı, duvar içi sürgü kapı, duvar için sürme kapı, alçıpan duvar içi sürgü kapı, iki duvar arası çalışan sürgü kapı, duvar içi gizli kapı vb. isimlerle anılmaktadır. Bu kapı sistemlerinin çalışma prensipleri benzerdir. Farklılık sadece bu sistemlere verilen garanti süreleridir.

CAGGA Ankara, duvar içinde çalışan, duvar içi sürgülü gizli kayar kapı, duvar içi sürgü kapı, duvar için sürme kapı, alçıpan duvar içi sürgü kapı, iki duvar arası çalışan sürgü kapı, duvar içi gizli kapı vb. tüm kayar kapı sistemlerinde oluşabilecek arızalar için, kullanılan mekanizmaların üretildiği sürece garanti  vermektedir. Bu kapı modelimizi tercih eden dostlarımıza, ekstradan sürgü mekanizmaları için yedek almalarını tavsiye ediyoruz. Bu şekilde garanti süremiz ömür boyu olabiliyor.

Duvar İçi Gizli Kapı CAGGA da.

CAGGA Ankara ‘nın geliştirdiği metal konstrüksiyona bağlanan sürgü kapı mekanizmasına gerekli durumlarda müdahale edilebilir. Sorunsuz ve şık kapılardır. Duvar içi sürgülü gizli kayar kapı, duvar içi sürgü kapı, duvar için sürme kapı, alçıpan duvar içi sürgü kapı, iki duvar arası çalışan sürgü kapı, duvar içi gizli kayar kapı modellerimizin tamamına kilit takılabilir.

Kullandığımız sürgü kapı kanadı standardımız, oda kapı standartlarımızla aynıdır. CAGGA Ankara olarak, duvar içi sürgülü gizli kayar kapı, duvar içi sürgü kapı, duvar için sürme kapı, alçıpan duvar içi sürgü kapı, iki duvar arası çalışan sürgü kapı, duvar içi gizli kayar kapı modellerimizin sürgü kapıları alt kısmında, kapı kayarken ses çıkarmaması için özel plastik aparat kullanılmaktadır. Mekanizma montajlarının tamamı gizli montaj olarak yapılmaktadır. Kapı ve kasa standartlarımız hakkında gerekli bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Güncel uygulamalarımızı instagram adresimizden takip edebilirsiniz.

Duvar İçi Sürgülü Kapı İmalat Standartları:

CAGGA Ankara, düz formlu, duvar içi sürgülü kapı, gizli kayar kapı, sürgü kapı,  sürme kapı, alçıpan duvar içi sürgü kapı, iki duvar arası çalışan sürgü kapı modelleri: Düz kapı modellerimizde, 37 mm kağıt petek dolgu hazırlanan ahşap çerçeveye tel zımba ile sabitlenir. Bu kısımdaki ahşap bölümler MDF malzeme ile kaplanır. CAGGA düz kapı modellerini benzer kapı modellerinden detay olarak en büyük fark budur. Ahşap kısmların MDF ile kaplanmasının nedeni, ahşabın zamanla kendini çekmesi sonucu ortaya çıkan görsel sıkıntılar ve boya atmalarının önüne geçebilmektir. Hazırlanan kusursuz iç bölüm üzerine çift taraflı olarak 6mm kalınlığındaki MDF malzeme preslenir. Presleme sonucu ortaya çıkabilecek kusurları ortadan kaldırmak için, oda kapılarımız kontak makinesi dediğimiz geniş bir zımpara makinesinden geçirilerek, kusursuz oda kapısı alt yapısı oluşturulur. CAGGA oda kapısı kanadı kalınlığı yaklaşık 47mm‘ dir. Ülkemizde üreticelerin %75 ‘i 38 mm, %24 ise 42 mm kapı kanadı üretimi yapmaktadır.

 

Sıra Dışı Mutfaklar CAGGA da

% 100 dizayn mutfaklar…

etna
modern mutfak dolabı

Sıra Dışı Banyolar CAGGA da.

Banyolar… Çok özelsiniz…

moon
yuvarlak aynalı banyo dolabı

Sıra Dışı Gardroplar CAGGA da.

Hem içi görünsün, hem de toz almasın diyenlere…

reflect
reflekte camlı gardrop

Sıra Dışı Vestiyerler CAGGA da.

Evinize değer katan vestiyerler…

vogg
modern vestiter modelleri

Sıra Dışı Yatak Başlığı CAGGA da.

Yatak odanıza CAGGA dan başka bir şey girmesin…

xdesign
modern yatak başlığı

Sıra Dışı Oda Kapıları CAGGA da.

Özel olmak herkesin hakkı…

mimisi
tasarım oda kapısı

Sıra Dışı TV Ünitesi CAGGA da.

Ömür boyu devam edecek minimal çizgiler…

hard
modern tv ünitesi

Sıra Dışı Kitaplık & Kütüphane CAGGA da.

Siz çok okuyun diye biz tasarlıyoruz…

forest
kitaplık ve kütüphane modelleri

Sıra Dışı Merdivenler CAGGA da

Herkes aynı merdivenleri yapmaya devam etsin…

gloss
modern merdiven modelleri
klasik country göbekli oda kapısı modelleri özel tasarım göbekli kapı modelleri camlı aynalı sürgü kapı modelleri parlak lake oda kapısı modelleri yüksek oda kapısı modelleri ahşap kaplamalı mobilya oda kapısı modelleri oda kapısında en iyi üretim standartları CAGGA da ömür boyu cagga garantisi