pray mutfak

DAR ve KÜÇÜK MUTFAKLAR İÇİN MUTFAK DOLABI

CAGGA Ankara PRAY, dar ve küçük mekan mutfak dolabı modeli ‘nde, mutfak  tasarımı sonrası mutfak tadilatı yapılırken, ocak ve eviye ayrı tezgahlarda konumlandırılıp, boy dolaplar genellikle dengeli bir şekilde mekanda dağıtılmıştır. Hazırlık tezgahları kesin olarak ikiye bölünmüş ve yeterince büyüktür. Ocak tercihi olarak domino ocak kullanılabilir. Küçük mutfaklar için tasarlanmış bir yaklaşımdır.

Dar mekan mutfak dolabı modeli PRAY CAGGA Ankara ‘ya özel kulplu veya kulpsuz alt dolabın derinliği 35 cm. kadar düşürülebilinir. Ocak modülü yanlarına monte edilen boy dolaplarla daha çok büfe görünümü olan bir mutfaktır. Genellikle ince uzun dar mekanlarda, iki taraflı mutfak yerleşimi yapılamayan, hatta çok kullanışsız olduğu düşünülen mutfak hacimleri için hazırlanmış bir CAGGA tasarımıdır. Özellikle ince ve uzun, dar, küçük kullanışsız mutfaklar dışında, tüm mutfak tiplerinde rahatlıkla kullanılabilir. 

CAGGA Ankara mutfak dolabı markası tercih edilen mutfaklarda, mutfağın şekline, büyüklüğüne ve istenilen konfora göre mutfak tasarımı yapılır. CAGGA için dar mekan küçük mutfak diye bir şey yoktur. Küçük ve kullanışsız olduğu düşünülen mekanlar, dar mekan mutfak dolabı PRAY ile gayet kullanışlı bir mutfak halini alır. Küçük mutfaklar, mutfak tasarımı sırasında santim santim hesaplanır. Yapılacak ufak bir mutfak tadilatı ile, kullanışsız olduğu düşünülen alanlar bir anda evinizin en sevdiğiniz yeri olabilir.

Dar ve Küçük mekan mutfak dolabında yemek masası nasıl olmalı?

CAGGA Ankara olarak, dar ve küçük mekan mutfak dolabı tasarımlarımızda yemek masası konumlandırma anlayışımız; “eğer biz mutfakta bir yemek masası kullanacaksak, esasen bu yemek masasının yeri, mekanın ufaklığı nedeni ile hep aynı yerde olacaktır. Yani aslında yemek masasının yeri sabittir. Durum böyle ise neden mutfağımıza entegre bir masa düşünmeyelim?” Bu anlayışla, dar ve küçük mekan mutfak dolabı modeli PRAY mutfak dolabımıza entegre ettiğimiz, açılır kapanır masalı mutfak dolabı modellimiz olan CAZZ mutfak dolabı modelimizi incelemenizi tavsiye ederiz

Web sitemizde sizlerle paylaştığımız model isimleri, mekana göre verilen isimlerdir. CAGGA Ankara mutfak dolabı markası olarak, mutfak dolabı kapağının niteliğine göre isimlendirme yapmayı doğru bulmuyoruz. Fikrin ismi olmadır. Dar ve küçük mekan mutfak dolabı modeli ismimiz PRAY dir. Güncel uygulamalarımızı instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

2020 kulpsuz mutfak dolabı modelleri ada mutfak dolabı modelleri yarımada mutfak dolabı modelleri bahçe katı ve villa mutfak dolabı modelleri kulpsuz mutfak dolabı modelleri beton dokulu mutfak dolabı modelleri açılır masalı mutfak dolabı modelleri vıntage mutfak dolabı modelleri klasik country mutfak dolabı modelleri luxury mutfak dolabı modelleri kişiye özel mutfak dolabı modelleri ömür boyu CAGGA garantisi