CAGGA Mutfak Dolabı Ankara – Trend Mutfak Dolabı İmalatı Ankara

Hep aynı kalıplar hep aynı tasarımlar. Sıkılmıştı. Ondan bol bol sıradan ve kolay mutfaklar çizmesi isteniyordu. Çok uğraşıyorsun, altı üstü bir mutfak dolabı, müşteri ne istiyorsa çiz diyorlardı. Tasarım diye bir şey yoktu. Her şey basmakalıptı. Kutucukları yan yana koymaktan başka bir şey yapamaz olmuştu. Tatmin olmuyordu. Sıradanlıktan sıkıldı ve artık yeter dedi. Tarih 10 Mart 2010 du. Soğuk bir gündü. Sorumlukları ve ona göre dizayn ettiği sade bir hayatı vardı. Zor bil yol olacaktı. Tekrar düşündü. Ya yeni bir işe girecek aynı şeyleri yaşayacak, ya da hayallerini. O hayallerinin peşinden gitti. Ankara da CAGGA adıyla mutfak dolabı üretecek trend mutfaklar ve yeni mutfak modelleri yaratacaktı.

Ankara da ürettiği CAGGA markalı mutfak dolabı o nu tatmin edemezdi. İçindeki tasarım aşkı ile banyolar, elbise dolapları, oda kapıları, komple ev tasarımı da yapmalıydı. Banyo da MOON ROCKK. Vestiyerde VOGG HOPELESS. Mutfakta ETNA BENN PRAY ve daha bir çok model ve yepyeni trendler arkası arkasına geldi. İşte CAGGA nın hikayesi ve genel felsefesi bu şekilde oluştu.

CAGGA Mutfak Dolabı ile Ankara da Trend Mutfaklar

CAGGA Ankara nın mutfak dolabı tasarımlarının merkezinde kullanıcı vardı. Estetik ve yaratıcılık için gücünü matematik, statik ve mukavemet bilgisinden aldı. ETNA buna bir örnekti. Uçan bir masa nasıl yapılır dı? Ayakla bir dolap kullanılamaz mıydı? Bunların hepsi CAGGA nın içindeki bitmeyen tasarım arzularının gün yüzüne çıkmış parçalarıydı.

CAGGA mutfak dolabı ile Ankara da yarattığı trend mutfaklar ve sıra dışı tasarımlar ile kendinden söz ettirecek, kısa sürede geniş bir kitlenin takibine takılacaktı. Bu çok doğaldı. Ana fikri kalite olan bir oluşum için bu durum farkı olamazdı. Başkalarının extra özellik olarak sunduğu tüm özellikler CAGGA ürünlerinde standarttı. Ömür boyu mekanizma garantisi vermesinin nedeni di buydu.

CAGGA Ankara da mutfak dolabı modelleri için sıradanlığı sonlandıran bir fikrin ürünü olarak doğdu ve doğası gereği de ister istemez trend mutfakların vazgeçilmezi oldu. Peki bundan sonraki hedefi ne olacak? CAGGA Ankara da başladığı yolculuğuna yeni mutfak dolabı modelleri ekleyerek yeni trendler yaratmaya devam edecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.