Mutfak Dolabı Dezenfekte – Mutfak Dolabı Temizliği

Mutfak Dolabı Dezenfekte – Mutfak Dolabı Temizliği

Bilindiği üzere Corona Koronavirüs Covid19 tüm Dünya’yı etkisine almıştır. Bulaşıcı özelliği fazla olan bir virüs tipidir....

Bilindiği üzere Corona Koronavirüs Covid19 tüm Dünya’yı etkisine almıştır. Bulaşıcı özelliği fazla olan bir virüs tipidir. CAGGA olarak kullanıcılarımızı, Corona Koronavirüs Covid19 vb. virüs ve bakteriler için mobilya temizlik ve dezenfekte şekli için yazımızı okumasını tavsiye ederiz. Toplum olarak alacağımız her önlem bizlere can olarak geri dönecektir. Bu sorumlulukla gerekli temizliği hepimizin dikkat etmesi milli bir durumdur.

CAGGA lake, suntalam, akrilik, pvc, membran, masif kapaklı ürünlerin Corona Koronavirüs Covid19 temizliği için, önce 1LT suya 1/2 su bardağı çamaşır suyu ilave edin. Hazırlanan karışımla sadece mikro fiber bez kullanılarak mobilyanızı silin ve kurulayın. Çamaşır suyunun bu miktarda ürünlerimize zararı yoktur. Yoğun kullanılan çamaşır suyu da ürünlerimize zarar vermemekle beraber homojen şekilde uygulanmazsa yer yer lekeli bir görünün oluşturabilir.

Corona temizliği için, çamaşır suyu kullanılarak yapılan dezenfekte işleminden sonra, piyasada limon yağı ve karbonatlı doğal temizlik malzemelerini mikro fiber bez kullanılarak uygulanması, mobilyalarınız için hoş bir koku sağlayacaktır.

CAGGA ürünleri ile Corona Koronavirüs Covid19 ‘a karşı güvendesiniz.

CAGGA ürünlerinde sadece anti kanserojen ve anti bakteriyel ham maddeler kullanmaktadır. Hammadde seçimleri ve üretim detayları ile Corona Koronavirüs Covid19 vb. virüsler, bakteriler için mobilya ürünlerini rahatlıkla temizlik ve dezenfekte edebilir. Mutfak üst dolaplarımızın duvar ile arasında bulunan 2cm lik boşluk sayesinde bakteri oluşumunun önüne geçilmiştir. Mutfak üst dolaplarının üst kısmında bırakılan boşluklardan yılda bir kez ilaçlama yapabilirsiniz. Bu işlemi yaparken dolaplarınızı boş olmasına gerek yoktur.

Corona Koronavirüs vb. virüs ve bakteriler için, Türkiye ve Dünya’da ilk kez CAGGA ya ait olan toz almayan kapak detaylı dolap sahiplerimizin dolap içi dezenfekte yapmalarına gerek yoktur. Bu noktada dışarıda kullanılan kıyafetlerin ve eşyaların en az 12 saat dolap içine konulmamasına dikkat edilmelidir.

Covid19 vb. virüs ve bakteri oluşumunun önüne geçmek için havalandırma çok önemlidir. Uzun süre açılmayan dolaplar / kullanılmayan dolaplar zaman içerisinde bakteri oluşumu için gerekli ortamı hazırlamaktadır. Bu nedenle yazlık ev sahiplerinin evlerini terk ederken, dolap kapakları ile evin ufak bir penceresini açık bırakmasını tavsiye ederiz.