İtalyan Mutfak Dolabı Modelleri – ithal mutfak dolapları

İtalyan Mutfak Dolabı Modelleri – ithal mutfak dolapları

CAGGA olarak, mutfak standartlarımızı ithal özellikle İtalya da üretilen İtalyan mutfak dolabı modelleri standardı ile üretiyoruz....

CAGGA olarak, mutfak standartlarımızı ithal özellikle İtalya da üretilen İtalyan mutfak dolabı  modelleri standardı ile üretiyoruz. İtalyan mutfak dolapları görsel ve kalitesini ürünlerimizde uyguluyor ve her zaman sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Belirtmek isteriz ki CAGGA üretim standartları ile ithal mutfak kalitesinde üretim yapan %100 yerli Türk markasıdır.

İtalyan mutfak dolabı modelleri içinde kullanılan çekmece ve kapak mekanizmaları, CAGGA mutfaklarında da BLUM markalıdır. Bu mekanizmalar ayrıca CAGGA tarafından ömür boyu garantilidir. Çoğu mutfak imalatı yapan hatta marka olarak bilinen firmalarda bu özellik ekstra ücretlendirilir. CAGGA İtalyan veya ithal mutfak dolapları imalatında olduğu gibi mutfaklarında sadece Avusturya malı BLUM kullanmaktadır.

İtalyan veya ithal mutfak dolapları modelleri için E1 normundaki hammadde kullanım zorunluluğu vardır. CAGGA olarak kullandığımız tüm hammadde E1 normunda ve anti kanserojen özelliklidir. Bunun dışında dünyada marka olmuş mutfak firmaları, imalatlarının belli kısımlarını el işçiliği ile yapmaktadır. Daha butik ve maliyetli olan bu yapı mutfak dolap kalitesini arttırdığı için tercih edilmektedir. Ankara da imalatını yaptığımız mutfak dolabı modellerimizin tamamı %100 el işçiliği ile yapılmaktadır.

İtalyan Mutfak Dolabı Modelleri ile Aynı Standartta Boya Kalitesi CAGGA da.

Avrupa standardı olan, CE standardına sahip ithal mutfak dolapları SAYERLACK ile boyanmaktadır. İtalyan mutfak modelleri kapaklarının kusursuz olmasının nedeni de budur. Lake uygulamalarımız aynen İtalya da olduğu gibi, Sayerlack markalı ürünler ile yapılmaktadır. Uygulama şeklimiz de aynen İtalya da olduğu gibi, mat renklerde yedi kat, parlak renklerde on üç kattır.

Ergonomik ve altın oranla tasarlanmış İtalyan ve ithal mutfak dolabı modelleri modül ölçüleri aynen CAGGA mutfak dolapları nda kullanılmaktadır. CAGGA mutfakları ithal mutfak dolapları gibi, üst dolapları 36-48-60-72-96 cm alt dolaplar 36-60-72cm yüksekliğinde olacak şekilde üretilmektedir. Boy dolap yükseklerimiz, alt ve üst dolaplara uyumlu olacak şekilde yapılmaktadır. İtalyan ürünler gibi biz de kiler çekmecelerimiz de BLUM markalı ürünleri tercih ediyoruz. Kulpsuz ve bazasız mutfak detaylarımız ithal mutfaklarla benzer detaylarda olduğundan imalatını yaptığımız mutfak dolapları İtalyan modellere çok benzemektedir