İstanbul da Mutfak Fiyatları – Mutfak Banyo Gardrop Fiyatları İstanbul

İstanbul da Mutfak Fiyatları – Mutfak Banyo Gardrop Fiyatları İstanbul

Ankara ‘dan İstanbul ‘a CAGGA Mutfak Banyo Gardırop Elbise Vestiyer Kitaplık dolabı vb ...

Ankara ‘dan İstanbul ‘a CAGGA Mutfak Banyo Gardırop Elbise Vestiyer Kitaplık dolabı vb ürün gruplarımız Ankara Fiyatları ile İstanbul da tüketicisi ile buluşturuyoruz. İstanbul a hizmet verebilmemiz için, sipariş toplamı tutarının en az 35.000,00 TL olması gerekmektedir. Kalite standartlarımız ve ürün detaylarının korunmasına olan bağlılığımız nedeni ile, satın alınan ürünlerin montajını sadece CAGGA personeli yapmaktadır. Siparişlerin Ankara dan nakledilmesi ve personelimizin İstanbul da konaklaması için gerekli tüm ücretler firmamız tarafından karşılanmaktadır.

İstanbul da Mutfak Dolabı Fiyatları :

Araştırmalarımıza göre İstanbul mutfak dolabı fiyatları Ankara ya göre çok pahalıdır. Bu araştırmayı yaparken, benzer nitelikteki ürünleri karşılaştırarak bu sonuca ulaştığımızı da belirtmek isteriz. CAGGA mutfak dolabı ürünleri standartları ithal ürün standartlarında olup, fiyatları yerli mantıkla imalat yapan mutfak markalarına göre en az %30 daha ekonomiktir. Bu nedenle İstanbul da fiyatlarımızla rahatlıkla rekabet edebiliyoruz.

İstanbul da Banyo Dolabı Fiyatları :

İstanbul da olduğu gibi Ankara da da Banyo dolabı fiyatları yüksektir. Bu durum genel bir durumdur. Bunun nedeni, dolap miktarının az olmasına rağmen, montaj ve nakliye giderlerinin neredeyse ufak bir mutfak dolabına eş değer olasından kaynaklanmaktadır. CAGGA ürün yelpazesinin geniş olası nedeni ile verilen siparişler genellikle birden fazla kalemden oluşmaktadır. Bu nedenle, banyo dolabı fiyatlarımız ek bir nakliye ve montaj gideri olmadığından ekonomik olmaktadır. İstanbul da banyo dolabı alan müşterilerimize mutfak dolabı fiyatları mızda özel iskonto uygulanmaktadır.

İstanbul da Gardırop Fiyatları :

Araştırmalarımız, elbise dolabı, ray dolap ve gardırop fiyatları nın İstanbul da Ankara ya göre en az %40 daha pahalı olduğunu göstermektedir. Bu durumun nedeni, ürün birim maliyeti üzerine mağaza kira tutarlarının eklenmesinden kaynaklanmaktadır. İstanbul da mağaza kiralarının yüksek olması suni olarak mobilya fiyatlarını şişirmektedir. Mağaza giderimizin olmaması nedeni ile CAGGA ürünlerini uygun fiyatlarla tüketicisi ile buluşturuyoruz.İstanbul da gardırop veya banyo dolabı alan müşterilerimize mutfak dolabı fiyatları mızda özel iskonto uygulanmaktadır.

İstanbul da Ankara fiyatları ile mutfak banyo gardırop vb sipariş vermek için, işin yapılacağı mekanın fotoğrafı ile ölçüsünü bize göndermeniz yeterli olmaktadır. Teklifimiz kabul edilince, mekanın ölçüleri CAGGA personeli tarafından Ankara dan gelinerek alınmaktadır. Eş zamanlı olarak gereken alt yapı projeleri tarif edilmektedir. Tüm iş takip süreci Ankara da olduğu gibi İstanbul da da sadece CAGGA personeli tarafından yapılmaktadır