Antrasit Mutfak Dolabı Modelleri – Siyah Gri Mutfak Tasarımları

Antrasit Mutfak Dolabı Modelleri – Siyah Gri Mutfak Tasarımları

Antrasit siyah gri kapaklı mutfak dolabı modelleri son yıllarda oldukça kullanılmaktadır...

Antrasit siyah gri kapaklı mutfak dolabı modelleri son yıllarda oldukça kullanılmaktadır. Modern ve klasik mutfaklarda tercih edilen renkler arasındadır.  CAGGA olarak uyguladığımız antrasit modern mutfağımızı sizlerle paylaşmak istedik. CAGGA antrasit gri ve siyah mutfak dolabı tasarımları yapılırken kullanılan kulpsuz kapak ve led aydınlatmalı detaylar ile mutfağımızı daha da şık hale getirdik.

Siyah ve gri renkli kulpsuz mutfak dolabı modelleri gerçekten görsel kalitesi yüksek mutfaklardır. Bu nedenle yeni mutfak trendleri ve modelleri arasında kendisine yer bulmuştur. Görselde paylaştığımız mutfak yerleşiminin tüm alt yapısı (elektrik tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı vb.) ve komple mutfak tadilatı CAGGA tarafından, CAGGA garantisi ile yapılmıştır.

 Antrasit Kapaklı Mutfak Dolabı Modelleri CAGGA da

Örnekteki antrasit kapaklı mutfak dolabı modelleri için geniş ve simetrik kapaklar tercih edilmiştir. Üst mutfak dolabı tasarımları sıra dışı detaylara sahiptir. Reflekte camlı üst dolap kapakları arasında siyah bant yoktur. Yüksekliği 105 cm olan üst dolap genişiliği 120 cm olarak tek parçalı görüntü verilmeye çalışılmıştır. Sıra dışı tasarlanan alt mutfak dolabı bazasız olup modül yere kadar yapılmıştır. Bu sayede maksimum kullanım sağlanmıştır. Bazasız olmasına rağmen çekmeceler çıkarıldığında zemin rahatlıkla silinebilir özelliktedir. Gövde yapısı ile modern mutfak modelleri ve en yeni mutfak fikirleri arasında yeni bir nefes olacaktır. Akrilik lake boyalı mutfağımız %100 anti kanserojen ve %100 revize edilebilir özelliktedir.

Kilerli Antrasit Siyah Gri Renkli Mutfak Dolabı Tasarımları CAGGA da.

Modern mutfak dolabı modelleri trendleri ‘nin vazgeçilmezi kulpsuz detaylar, genel olarak dolap kapağında kullanılan mekanizmaya veya dolap gövdesi imalatı sırasında gövdede uygulanan detaylar ile sağlanmaktadır. Kiler odalı siyah ve gri kapaklı mutfak dolabı modelleri bambaşka bir keyif sunmak için tasarlanıyor. Kiler odalı mutfak dolabı tasarımları ile buzdolabı derinliğini ortadan kaldırıyoruz.

Dolap kapağında kullanılan mekanizmaya göre kulpsuz antrasit mutfak dolabı modelleri farklı keyifler sunabiliyor. CAGGA olarak, kapakta kullanılan, basmatik menteşe veya bas aç menteşe sistemlerine ilave olarak, çekmece sistemlerimizde de benzer özellikler içeren BLUM markalı ürünler kullanmaktayız. Bunun dışında mutfak dolabı tasarımları yapılırken, mutfak dolabı gövdesinde oluşturduğumuz gizli kulp detayı ile görsel fayda ve kullanım sunabiliyoruz.

CAGGA Antrasit gri siyah kulpsuz mutfak dolabı modelleri  ayrıca ayakla da açılabilen yapıda üretilebilir. Ayak kullanımı CAGGA mutfak dolabı tasarıları arasında farklı bir yaklaşımdır. Kulpsuz mutfak dolapları, görsel olarak çok yalın, minimal yapıda olduğu için uzun süre sıkılmadan kullanılacak modellerdir. CAGGA markalı mutfak dolabında kullanılan mekanizmalar ömür boyu garantilidir. BLUM markalı bu mekanizmalar için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. En son uygulamalarımızı ve en yeni trendleri instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.