Ankara Mutfak Dolabı – Mutfak Dolabı Fiyatları Ankara

Ankara Mutfak Dolabı – Mutfak Dolabı Fiyatları Ankara

Mutfak Dolabı imalatlarımızı Ankara Siteler adresindeki butik mobilya atölyelerimizde yapmaktayız...

Mutfak Dolabı imalatlarımızı Ankara Siteler adresindeki butik mobilya atölyelerimizde yapmaktayız. Mutfak dolabı imalatı şeklimiz ile Ankara da sektörümüze yeni bir soluk getirmiş olmak bizleri mutlu ediyor. Dolaplarımız itina ile hazırlanmakta olup, kişiye özel tasarlanmaktadır.

2010 yılında Ankara ‘da Mutfak Dolapları İmalatı na başladığımız günden beri standartlarımızı arttırıyoruz. CAGGA mutfak dolapları %100 el işçiliği ile üretilmekte ve Dünyanın en iyi mekanizmaları ile standart olarak donatılmaktadır.

Burada sizinle paylaşacağımız bilgiler, mutfak dolabı alırken ne aldığınızı bilmeniz açısından çok önemlidir. Ankara da olduğu gibi mutfak dolap imalatı çeşitliği tüm Türkiye’de oldukça fazladır.

Örnek olarak lake mutfak dolabını ele alalım. Ankara da olduğu gibi diğer illerde de lake mutfak dolap imalatı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Lake mutfak dolabı kapak imalatı için olmazsa olmaz malzeme MDF dir. Bu malzeme genel olarak tüm imalatçılar için aynı standarttadır.

Ankara da Mutfak İmalatı

Kaliteli MDF ile ekonomik MDF arasında bir takım mutfak dolap imalatı için neredeyse Ankara da fiyat farkı yoktur diyebiliriz. Ankara dışındaki illerde de bu durumun bu şekilde olduğunu da belirtmek isteriz.

Aklınıza fiyat farklılığı neden oluşuyor diye bir soru gelmiş olması gayet normal. Fiyat farklılığına neden olan en büyük unsurlar kullanılan boya malzemesi ile menteşe ve kullanılan çekmece mekanizmalarıdır. Ankara da olduğu gibi diğer bölgelerde de mutfak dolabı imalatı maliyetini etkiyen en büyük faktörler bunlardır.

Biz burada size şu iyi veya bu kötü demek istemiyoruz. CAGGA olarak Ankara da imalatı yapılan mutfak dolapları için tercih ettiğimiz Dünyanın en iyi standartlarını paylaşmak istiyoruz.Ufak bir araştırma sonucunda siz de doğruyu bulabilirsiniz. Bu sayede verdiğiniz paranın karşılığını sorgulayabilirsiniz. Mutfaklarımız SAYERLACK markalı anti kanserojen malzeme ile parlak lakelerde onüç kat ÇİFT TARAFLI olarak boyanmaktadır.

Ankara da bir çok firma mutfak dolabı imalatı sırasında kapağın iç kısmını boyadığını söyler. Bu tamamen doğrudur ve olması gerekendir. MDF ham bir malzeme olduğu için boyanmasından daha normal bir şey olamaz. Ama CAGGA olarak bizim bahsettiğimiz konu değil. Biz, kapağın görünen kısımının dışında, iç kısmının da aynı kalitede boyanması gerekliliğini anlatma isteğimiz. Kapağın iç ve dış kısımları aynı kalitede boyanmaz ise kapak dönecektir. Bu fiziki bir durumdur. Nedenini merak edenler adezyon kuvvetini inceleyebilir. 

Ankara da MUTFAK DOLABI İmalatı Maliyetini Kullanılan Çekmece ve Mekanizmalar Direkt Etkiler. Metre Fiyatı Ne Demek?

Ankara da mutfak dolabı imalatı fiyatlarını etkilen diğer unsurlardan bir de kullanılan mekanizmalardır. Bir takım mutfak dolabını ele alalım. BLUM markalı ürünler tercih edilirse yaklaşık maliyet 450 Euro. HAFELE tercih edilirse, 350 Euro. Yerli markalarımız tercih edilirse yaklaşık 200 Euro civarında maliyetler oluşur. CAGGA olarak biz BLUM markalı ürün kullanıyoruz. Kullandığımız mekanizmalar ömür boyu garantimiz altındadır.

Ankara da mutfak dolabı imalatı fiyatlandırılması için metre fiyatı denilen bir fiyatlandırma şekli vardır. Bu sistemde mutfak dolabının uzunluğu esastır. Yani üst dolap uzunluğu ve alt dolap uzunluğu toplanır. Bulaşık makinesi, davlumbaz, buzdolabı ölçüleri dahil edilmez. Esasen bu tip bir fiyatlandırma yanlıştır. Bu sistem içerisinde karşılaştırılabilinir olmak adına biz de bu sistemde fiyatlandırma yapıyoruz.

Mutfak dolap imalatı için Ankara da aldığınız fiyatları kıyaslarken üretim şekline dikkat edin. Modüler sistemdeki ürünler monoblok dediğimiz ürünlere göre daha pahalıdır. Ancak doğru sistem modüler sistemdir. Örneğin üç metrelik bir dolabı birer metrelik üç adet dolap yapmak yerine bir adet üç metrelik bir dolap yapılırsa fiyatı %35 ucuzlar. CAGGA olarak fiyatımızı ucuzlatmak için monoblok bir imalatımız yoktur. Bunun yanında görünen yüzeylerin kapak ile aynı malzemede olması esastır. Siparişiniz verirken bu konulara dikkat etmenizi tavsiye ederiz. 

CAGGA Mutfak dolap modellerimizi en az 25 yıl sorunsuz kullanılacak standartta üretiyor, mekanizmalarımıza ömür boyu garanti veriyoruz. Mutfak dolabı modellerimizi instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ankara da imalatını yaptığımız suntalam akrilik membran mat ve parlak lake kapaklı mutfak dolabı fiyatları hakkında sizlere bilgi vermek istedik. Mutfak dolabı fiyatları mız ile Ankara ve İstanbul da her bütçeye cevap verebiliyoruz.

CAGGA Ankara Suntalam / MDFlam / Akrilik Kapaklı MUTFAK DOLABI Fiyatları

Malzeme fiyatının uygun olmasının yanı sıra, işçiliğinin de kolay yapılabilmesinden dolayı, ekonomik mutfaklarda tercih edilen kapaklardır. Kısaca, Ankara da imalatını yaptığımız suntalam kapaklı mutfak dolabı fiyatları ‘nın düşük olduğunu söyleyebiliriz. Ekonomik olması kötü veya dayanıksız olduğu anlamını taşımamalıdır. Doğru renk seçimi ile mutfağınızda rahatça kullanılabilir, diğer kapak alternatifleri ile beraber kullanılarak, genel dolap fiyatınızı düşürebilir, farklı tarzda mutfaklar yaratabilirsiniz. Bu kapak seçeneğinde, kapak kenarları düzdür ve yüzeyle aynı renkli PVC masif yapıştırılmıştır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir.

MDF malzeme üzerine, birçok renk alternatifi bulunan akrilik malzemenin preslenmesi ile yapılır. Teknolojisinin yeni olması nedeni ile malzeme fiyatı pahalıdır. Bu malzemeyi daha dayanıklı MDFlam kapak olarak da tanımlayabiliriz. İşçiliğinin de kolay yapılabilmesinden dolayı, bir çok mutfak imalatı yapan firma tarafından tercih edilmektedir. Akrilik kapaklı mutfak dolabı seçeneğinde, kapak kenarları düzdür ve yüzeyle aynı renkli veya çift renkli PVC masif yapıştırılmıştır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir.

Ankara da imalatını yaptığımız akrilik kapaklı mutfak dolabı fiyatları çoğu zaman Mat Lake Kapaklı Mutfakların fiyatlarına yakındır. Tercihinizi mat lake olarak yapmanızı tavsiye ederiz.

CAGGA Ankara PVC Kaplama / Balon Kapak / PVC Membran / Mat – Parlak Lake Kapaklı MUTFAK DOLABI Fiyatları

Plastik malzeme tek taraflı MDFlam üzerine preslenir. Yüzey seçenekleri çok fazladır. Bu kapak seçeneğinde kapak malzemesinin içi mutlaka MDF dir. Kapak kenarları yüzey malzemesi ile tek parça şeklinde dönülmüştür. Ahşap desenli formlar dışında, parlak yüzey seçenekleri tercih edilerek, ekonomik şekilde lake veya ahşap kapaklı mutfak görsellerine ulaşılabilinir. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı çok fazladır, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir. Ankara da imalatını yaptığımız PVC Balon Membran kapaklı mutfak dolabı fiyatları, suntalam kapaklı mutfakların fiyatlarına göre nispeten pahalıdır. Fiyatları Akrilik kapaklı mutfak dolabı modellerine yalındır.

MDF malzeme üzerine, RAL renk kartelası dışında istenilen renklerde boya işlemi ile oluşturulur. Bu kapaklar, boya işçiliği nedeni ile diğer alternatiflere göre daha pahalıdır. Bu kapak seçeneğinde, kapak kenarları yüzeyle aynı renkli boyanır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkündür. Lake ürün grubu tercih edildiği taktirde, evinizin diğer kısımları içinde kullanabileceğiniz genel bir renk oluşturabilirsiniz. Örneğin, mutfak kapak renkleri ile aynı renkte kapı, dolap, süpürgelik vb. Genellikle mat lake ‘lerde yedi, parlak lake ‘lerde on üç kat boya işlemi yapılır. Çoğu firma boya maliyetini düşürmek için, kapağın iç kısımlarını boyamaz ve bu miktarlarda boya kullanmaz.

Lake kapaklı bir mutfakta mutlaka kapağın tüm yüzeyleri aynı işçilik ve malzeme ile boyanmalıdır. CAGGA ürünlerinde bu standarttır. Tek taraflı boyanmış bir lake ürün yerine diğer alternatifleri seçmenizi tavsiye ederiz. Ankara da imalatını yaptığımız parlak lake kapaklı mutfak dolabı fiyatları diğer tüm seçeneklere göre en pahalı seçenektir.