Giyinme ve giysi odası Ankara

Giyinme ve Giysi Odası Modelleri Ankara da CAGGA dan alınır.

Günümüzde gardırop ve elbise dolapları yerini yavaş yavaş giyinme odası modelleri ‘ne bırakmaya başlamıştır. Genel olarak bu tip modellere walk in closet veya giysi odası da denilir. Yerleşimi için farklı yaklaşımlar vardır. Bu yaklaşımda genel prensip, tüm giysilerin bir anda görülebilmesidir. Bu nedenle bu yerleşimlerde kapaklı dolap kullanımı yapılacaksa, mutlaka şeffaf olması önerimizdir. Mekanın durumuna göre, odanın orta kısmına, ada olacak şekilde çekmece modülleri konularak, elbise asma alanları arttırılabilir. Bu şekildeki bir yerleşim, hem oturum, hem de elbiselerin rahatça alınıp yana yana görülebilmesi adına fayda sağlayabilir. Ankara da imalatını yaptığımız giyinme ve giysi odası modelleri ile tüm beklentilere cevap verebiliyoruz.

Kapaklı, kapaksız, cam kapaklı ve reflekte cam kapaklı giyinme ve giysi odası modelleri alternatiflerimiz ile Ankara da uygulamasını yaptığımız görsellere web sitemizde yer vermeye çalıştık. CAGGA tasarımı modellerimizde üç farklı şekilde bu şeffaflığı sağlayabiliyoruz. Ankara da yaptığımız ev tadilatları sırasında giyinme odası olarak tasarladığımız alanın giriş kapısını, tamamen CAGGA ‘nın geliştirdiği duvar içi cam sürgü kapı ile de yapabiliyoruz.

CAGGA giyinme ve giysi odası modelleri imalatları Ankara da modüler olarak üretilmektedir. Dolap modülleri imalatı yapılırken, daha sonra istenilen yere kurulabilmesi için modüller halinde yapılır. Bu sayede Ankara ve şehir dışı taşınma durumunuzda size verdiğimiz garanti nedeni ile yardımcı olmaktayız.  Dolap gövdeleri birleşim noktaları görsel olarak daha dolgun durması için özel kalınlaştırma detayları kullanılır. En ekonomik mobilya malzemesi suntalam bile, işlenme şekli nedeni ile çok şık ve kaliteli bir görünüm vermektedir. Dolap imalatı standartlarımız arasında yer alan çekmece ve dolap sistemleri ile her isteğe cevap verebilmekteyiz. Camlı çekmece kapaklarından, bas-aç çekmece sistemlerine kadar günümüz teknolojisine uyumlu olarak daima ürünlerimizi geliştiriyoruz. Dolap iç mekanizmalarımız BLUM markalı ‘dır.

Ankara da Giyinme ve Giysi Odası Modelleri Tasarımında CAGGA Farkı

İyi ve kullanışlı bir dolap tasarımı için, dolap raf aralıkları kullanıcının boyuna göre ayarlanmalıdır. Takım elbise askı mesafesi, boyu 180-190 cm olan bir kişi için 110 cm, 170-180 olan biri için 108 cm, 160-170 olan biri için 105 cm olarak bırakılması uygundur. Giyinme odası yerleşimleri için kişinin rahatça elbisesini alabilmesi esastır. Bu nedenle CAGGA olarak Ankara da imalatını yaptığımız giysi ve giyinme odası modelleri ‘mizde baza yoktur. Bu sayede gereksiz bir yükseklik olan baza yüksekliği dolap hacmine verilmiştir. Giyinme odaları için kullanılan asansör askılar, CAGGA için gereksiz yaklaşımlardır. Bunun nedeni imalatı yapılan giyinme odası ve giysi odası modelleri tasarımının kişiye özel yapılmasıdır. Kişiye özel yapılan yerleşimler ile kullanım en üst seviyede sağlandığından bu tipte mekanizmalara ihtiyaç yoktur.

kapaklı giyinme odası modelleri %100 Toz Almayan ve İçi görünen reflekte camlı Gardrop modelleri senkronize kapaklı gardrop modelleri sürgü kapaklı ray dolap modelleri volkswagen sürgü kapaklı gardrop modelleri elbise dolabı modelleri walk ın closet ray dolap fiyatları ömür boyu cagga garantisi

Modern Yatak Başlığı Modelleri

Giyinme odalarınıza özel yatak başı imlatı CAGGA da

xdesıgn
modern yatak başlığı

Evinize Değer Katacak Vestiyerler CAGGA da.

Sıra dışı tasarımlar… Sıradışı modeller…

vogg
modern vestiter modelleri

Sıra Dışı Mutfaklar CAGGA da.

Kulpsuz ve %100 düşmeme garantili üst dolaplar…

etna
modern mutfak dolabı

En Yeni Banyolar CAGGA da.

Yeni trendler… Yeni nesil banyolar…

zenn
banyo dolabı modelleri