Ankara da Mutfak Dolabı – Mutfak Dolabı Modelleri – Mutfak Dolabı Ankara

ETNA CAGGA Ankara da tasarım mutfak dolabı modelleri arasındadır. Yeni mutfak trendleri ve sıra dışı mutfaklar arasında kesinlikle yerini alacaktır. Modern mutfak görünümüdür. Mutfak tasarımı yapılırken kullanılan kulpsuz, özel bitiş ve uçan masası detayları ile sıra dışı bir mutfak modelidir. Mutfak renkleri, SAYERLACK renkleri arasından özenle seçilmiş, beyaz parlak lake ile mat altın sarısı renkler bir arada kullanılmıştır.

TONE CAGGA Ankara da beton dokulu çimento kapaklı mutfak dolabı modelleri arasındadır. Yeni mutfaklar içinde en yeni mutfak dolabı fikirleri ve arasındadır. Modern mutfak görünümüdür. Mutfak tasarımı yapılırken kullanılan kulpsuz ve led aydınlatmalı detayları ile sıra dışı bir mutfak modelidir.

BENN CAGGA Ankara da kulpsuz mutfak dolabı modelleri tam bir fikir ürünüdür. Mutfak dolabı tasarımlarımız arasında en iddialı modellerimiz arasındadır. Tasarımı yapılırken kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınmıştır. BENN modelinin detayları diğer CAGGA mutfaklarında da ilham kaynağı olmuştur. Fikir tamamen CAGGA mutfak dolabı markası na aittir.

Sıradışı Mutfak Dolabı Modelleri ve Sıra Dışı Kulpsuz Detaylar:

Hiç düşündünüz mü? Örneğin, yemek yaparken elleriniz yağlandı veya ellerinize yemek bulaştığı için kulbu tutmak istemiyorsunuz. Ancak çekmece içerisindeki tencereye de ulaşmanız gerekiyor. Ne yapardınız? CAGGA Ankara da düşündü ve size ayağınızla açabileceğiniz kulpsuz mutfak dolabı modelleri üretti desek? Yanlış duymadığınız, gerçekten oluşturduğumuz detay ile tencerenize ulaşabilirsiniz. CAGGA mutfak dolabı markası dolapları fikir ürünleridir. Gerçekten mutfak kullanıcısı dostudur.

CAGGA Ankara da kendi atölyesinde imal ettiği BENN kulpsuz mutfak dolabı modelleri ‘nde kulpsuz detaylar alışılmışın dışında tamamen kendi çizgisine uygun olarak tasarlanmıştır. CAGGA dünyada eşi olmayan, ayak kullanılarak açılabilen mutfak dolabı anlayışını yaratan mutfak dolabı markası dır.

CAGGA Ankara da mutfak dolabı markası ‘na özel kulpsuz özel aydınlatma detaylı üst mutfak dolabı modelleri ise başka bir tasarım fikridir. BENN modeli tamamen elinizi kullanmadan dolap açma imkanının yaratılması üzerine tasarlanmıştır. El kullanımı dışında dirsek ve bilek kullanımı bu modelimizde pas geçilmemiştir. Nasıl mı? Yemek yaparken, yemek yapmak için gereken işlemler sırasında bilek dirsek ve ayaklarımızın etkilenmediğini tespit ettik. O zaman geriye sadece bu kısımları kullanarak dolap kapağı açabilme yollarını aradık. Çıkan sonuç ise ben ‘im mutfağım BENN ‘di.

En yeni mutfak dolabı modelleri ve tasarım fikirleri Ankara da CAGGA da.

BENN kulpsuz mutfak dolabı modelleri ayak dirsek ve bilek kullanımı ile açılabilmesi için dünyada ilk kez CAGGA Ankara da tasarlandı. Bileğiniz veya dirseğinizle ile dokunduğunuzda açılabilen BLUM mekanizmaları sayesinde kulp ihtiyacı ortadan kaldırıldı. Ama bu CAGGA ya ve BENN mutfağa yetemezdi.

Bulaşık makinesini dolap içerisine alarak yerden yükseltmemiz gerektiğini de düşündük. Neden mi? Sorusuna, Siz hiç yüksekte olan bulaşık makinesi kullanımının konforunu yaşadınız mı? Sonucuna ulaştık. Mutfak tasarımında esas olan eğilmemek olmalıydı. Bu yüzden, bulaşık makinesini eğilmeden açabileceğimiz bir yüksekliğe koymamız gerekiyordu. Gerekeni yaptık ve Ankara da kulpsuz mutfak dolabı modelleri ‘ne yeni bir nefes getirdik.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.