Ankara da Mutfak Dolabı – Mutfak Dolabı Modelleri – Mutfak Dolabı Ankara

ETNA CAGGA Ankara da imalatı yapılan tasarım mutfak dolabı modelleri arasındadır. Yeni mutfak trendleri ve sıra dışı mutfaklar arasında kesinlikle yerini alacaktır. Modern mutfak görünümüdür. Mutfak tasarımı yapılırken kullanılan kulpsuz, özel bitiş ve uçan masası detayları ile sıra dışı bir mutfak modelidir. Mutfak renkleri, SAYERLACK renkleri arasından özenle seçilmiş, beyaz parlak lake ile mat altın sarısı renkler bir arada kullanılmıştır.

TONE CAGGA Ankara’da imalatı yapılan beton dokulu çimento kapaklı mutfak dolabı modelleri arasındadır. Yeni mutfaklar içinde en yeni mutfak dolabı fikirleri ve arasındadır. Modern mutfak görünümüdür. Mutfak tasarımı yapılırken kullanılan kulpsuz ve led aydınlatmalı detayları ile sıra dışı bir mutfak modelidir.

BENN CAGGA Ankara imalatı yapılan da kulpsuz mutfak dolabı modelleri tam bir fikir ürünüdür. Mutfak dolabı tasarımlarımız arasında en iddialı modellerimiz arasındadır. Tasarımı yapılırken kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınmıştır. BENN modelinin detayları diğer CAGGA mutfaklarında da ilham kaynağı olmuştur. Fikir tamamen CAGGA mutfak dolabı markası na aittir.

Hiç düşündünüz mü? Örneğin, yemek yaparken elleriniz yağlandı veya ellerinize yemek bulaştığı için kulbu tutmak istemiyorsunuz. Ancak çekmece içerisindeki tencereye de ulaşmanız gerekiyor. Ne yapardınız? CAGGA Ankara düşündü ve size ayağınızla açabileceğiniz kulpsuz mutfak dolabı modelleri üretti desek? Yanlış duymadığınız, gerçekten oluşturduğumuz detay ile tencerenize ulaşabilirsiniz. CAGGA mutfak dolabı markası dolapları fikir ürünleridir. Gerçekten mutfak kullanıcısı dostudur.

CAGGA Ankara da kendi atölyesinde imal ettiği BENN kulpsuz mutfak dolabı modelleri ‘nde kulpsuz detaylar alışılmışın dışında tamamen kendi çizgisine uygun olarak tasarlanmıştır. CAGGA dünyada eşi olmayan, ayak kullanılarak açılabilen mutfak dolabı anlayışını yaratan mutfak dolabı markası dır.

Mutfak Dolabı CAGGA dan alınır.

CAGGA Ankara da mutfak dolabı markası ‘na özel kulpsuz özel aydınlatma detaylı üst mutfak dolabı modelleri ise başka bir tasarım fikridir. BENN modeli tamamen elinizi kullanmadan dolap açma imkanının yaratılması üzerine tasarlanmıştır. El kullanımı dışında dirsek ve bilek kullanımı bu modelimizde pas geçilmemiştir. Nasıl mı? Yemek yaparken, yemek yapmak için gereken işlemler sırasında bilek dirsek ve ayaklarımızın etkilenmediğini tespit ettik. O zaman geriye sadece bu kısımları kullanarak dolap kapağı açabilme yollarını aradık. Çıkan sonuç ise ben ‘im mutfağım BENN ‘di.

BENN kulpsuz mutfak dolabı modelleri ayak dirsek ve bilek kullanımı ile açılabilmesi için dünyada ilk kez CAGGA Ankara da tasarlandı. Bileğiniz veya dirseğinizle ile dokunduğunuzda açılabilen BLUM mekanizmaları sayesinde kulp ihtiyacı ortadan kaldırıldı. Ama bu CAGGA ya ve BENN mutfağa yetemezdi.

Bulaşık makinesini dolap içerisine alarak yerden yükseltmemiz gerektiğini de düşündük. Neden mi? Sorusuna, Siz hiç yüksekte olan bulaşık makinesi kullanımının konforunu yaşadınız mı? Sonucuna ulaştık. Mutfak tasarımında esas olan eğilmemek olmalıydı. Bu yüzden, bulaşık makinesini eğilmeden açabileceğimiz bir yüksekliğe koymamız gerekiyordu. Gerekeni yaptık ve Ankara da kulpsuz mutfak dolabı modelleri ‘ne yeni bir nefes getirdik.

CAGGA Mutfak dolap modellerimizi en az 25 yıl sorunsuz kullanılacak standartta üretiyor, mekanizmalarımıza ömür boyu garanti veriyoruz. Mutfak dolabı modellerimizi instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ankara da imalatını yaptığımız suntalam akrilik membran mat ve parlak lake kapaklı mutfak dolabı fiyatları hakkında sizlere bilgi vermek istedik. Mutfak dolabı fiyatları mız ile Ankara ve İstanbul da her bütçeye cevap verebiliyoruz.

Ankara da  Suntalam / MDFlam /Akrilik Kapaklı Mutfak Dolabı Fiyatları

Malzeme fiyatının uygun olmasının yanı sıra, işçiliğinin de kolay yapılabilmesinden dolayı, ekonomik mutfaklarda tercih edilen kapaklardır. Kısaca, Ankara da imalatını yaptığımız suntalam kapaklı mutfak dolabı imalatı fiyatları ‘nın düşük olduğunu söyleyebiliriz. Ekonomik olması kötü veya dayanıksız olduğu anlamını taşımamalıdır. Doğru renk seçimi ile mutfağınızda rahatça kullanılabilir, diğer kapak alternatifleri ile beraber kullanılarak, genel dolap fiyatınızı düşürebilir, farklı tarzda mutfaklar yaratabilirsiniz. Bu kapak seçeneğinde, kapak kenarları düzdür ve yüzeyle aynı renkli PVC masif yapıştırılmıştır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir.

MDF malzeme üzerine, birçok renk alternatifi bulunan akrilik malzemenin preslenmesi ile yapılır. Teknolojisinin yeni olması nedeni ile malzeme fiyatı pahalıdır. Bu malzemeyi daha dayanıklı MDFlam kapak olarak da tanımlayabiliriz. İşçiliğinin de kolay yapılabilmesinden dolayı, bir çok mutfak imalatı yapan firma tarafından tercih edilmektedir. Akrilik kapaklı mutfak dolabı seçeneğinde, kapak kenarları düzdür ve yüzeyle aynı renkli veya çift renkli PVC masif yapıştırılmıştır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir. Ankara da imalatını yaptığımız akrilik kapaklı mutfak dolabı imalatı fiyatları çoğu zaman Mat Lake Kapaklı Mutfakların Fiyatlarına yakındır. Tercihinizi mat lake olarak yapmanızı tavsiye ederiz.

Ankara da PVC Kaplama / Balon Kapak / PVC Membran / Mat – Parlak Lake Kapaklı Mutfak Dolabı Fiyatları

Plastik malzeme tek taraflı MDFlam üzerine preslenir. Yüzey seçenekleri çok fazladır. Bu kapak seçeneğinde kapak malzemesinin içi mutlaka MDF dir. Kapak kenarları yüzey malzemesi ile tek parça şeklinde dönülmüştür. Ahşap desenli formlar dışında, parlak yüzey seçenekleri tercih edilerek, ekonomik şekilde lake veya ahşap kapaklı mutfak görsellerine ulaşılabilinir. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı çok fazladır, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir. Ankara da imalatını yaptığımız PVC Balon Membran kapaklı mutfak dolap fiyatları, suntalam kapaklı mutfakların fiyatlarına göre nispeten pahalıdır. Fiyatları Akrilik kapaklı mutfak dolabı modellerine yalındır.

MDF malzeme üzerine, RAL renk kartelası dışında istenilen renklerde boya işlemi ile oluşturulur. Bu kapaklar, boya işçiliği nedeni ile diğer alternatiflere göre daha pahalıdır. Bu kapak seçeneğinde, kapak kenarları yüzeyle aynı renkli boyanır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkündür. Lake ürün grubu tercih edildiği taktirde, evinizin diğer kısımları içinde kullanabileceğiniz genel bir renk oluşturabilirsiniz. Örneğin, mutfak kapak renkleri ile aynı renkte kapı, dolap, süpürgelik vb. Genellikle mat lake ‘lerde yedi, parlak lake ‘lerde on üç kat boya işlemi yapılır. Çoğu firma boya maliyetini düşürmek için, kapağın iç kısımlarını boyamaz ve bu miktarlarda boya kullanmaz. Lake kapaklı bir mutfakta mutlaka kapağın tüm yüzeyleri aynı işçilik ve malzeme ile boyanmalıdır. CAGGA ürünlerinde bu standarttır. Tek taraflı boyanmış bir lake ürün yerine diğer alternatifleri seçmenizi tavsiye ederiz. Ankara’da imalatını yaptığımız parlak lake kapaklı mutfak dolap fiyatları diğer tüm seçeneklere göre en pahalı seçenektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.