sky kapı

Duvar içi sürgülü veya kayar kapı modelimiz SKY, dar mekanlar dışında iç mekanlarda da kullanılmaya başlamıştır. Bu kapılar henüz çok yeni sürgü kapı yaklaşımları olduğu için isim olarak, duvar içi sürgülü kapı, duvar içi sürgü kapı, duvar için sürme kapı, alçıpan duvar içi sürgü kapı, iki duvar arası çalışan sürgü kapı, duvar içi gizli kapı vb. isimlerle anılmakla beraber, bu kapı sistemlerinin çalışma prensipleri benzerdir. Farklılık sadece bu sistemlere verilen garanti süreleridir.

CAGGA duvar içinde çalışan, duvar içi sürgülü kapı, duvar içi sürgü kapı, duvar için sürme kapı, alçıpan duvar içi sürgü kapı, iki duvar arası çalışan sürgü kapı, duvar içi gizli kapı vb. tüm kayar kapı sistemlerinde oluşabilecek arızalar için, kullanılan mekanizmaların üretildiği sürece garanti  vermektedir. Bu kapı modelimizi tercih eden dostlarımıza, ekstradan sürgü mekanizmaları için yedek almalarını tavsiye ediyoruz. Bu şekilde garanti süremiz ömür boyu olabiliyor.

CAGGA geliştirdiği metal konstrüksiyona bağlanan sürgü kapı mekanizmasına gerekli durumlarda müdahale edilebilinir. Sorunsuz ve şık kapılardır. Kilit takılabilir.

Kullandığımız sürgü kapı kanadı standardımız, oda kapı standartlarımızla aynıdır. Sürgü kapılarımızın alt kısmında, kapı kayarken ses çıkarmaması için özel plastik aparat kullanılmakta, mekanizma montajlarının tamamı gizli montaj olarak yapılmaktadır.

Kapı ve kasa standartlarımız hakkında gerekli bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.