Ada Tipi Mutfak Dolabı – Mutfak Tadilatı – Ada Mutfak Ankara

Ada tipi mutfak dolabı için gereken mutfak tadilatı Ankara da CAGGA garantisi ile yapılmaktadır. Ada Tipi Mutfak Dolabı modelleri tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken hususların başında ada ünitesini ne amaçla kullanılacağının belirlenmesidir. Ada üç şekilde kullanıcıya hizmet verebilir.

1. Ada ünitesinde ankastre ocak bulunan ada tipi mutfak dolabı yerleşimi; Bu mutfak dolabı tasarımında ocak ile eviyenin karşılıklı olmasına dikkat edilmelidir. Ülkemizde doğalgaz tesisat tadilatı için zemin altından geçilmesine izin verilmediğinden bu mutfak dolabı yerleşimlerinde, gazlı ocak yerine, indiksiyonlu ankastre ocak veya elektrikli ankastre ocak kullanılması gerekmektedir. Ankara da mutfak tadilatı yapılırken bu konu gözden kaçırılmamalıdır.

2. Ada ünitesinde eviye bulunan ada tipi mutfak dolabı yerleşimi; Bu mutfak dolabı tasarımında da ocak ile eviyenin karşılıklı olmasına dikkat edilmelidir. Mutfak tadilatı yapılırken gereken alt yapı hazırlanmalıdır.

3. Ada ünitesinin yardımcı tezgah olarak kullanıldığı ada tipi mutfak dolabı yerleşimi; Bu mutfak dolabı tasarımı, genellikle büyük mutfaklarda tercih edilen bir durumdur. Buzdolabından alınan veya konulacak bir yiyeceğin, mesafe nedeni ile önce bu alana konulduktan sonra diğer tezgaha geçirilmesi amacıyla kullanılır. 

Ada Tipi Mutfak Dolapları için mekanda yapılması gereken komple mutfak tadilatı işlemleri, firmamız tarafından Ankara da yapılmaktadır. Gerekli tüm alt yapı ( elektrik tesisatı çekilmesi, su tesisatı çekilmesi, doğalgaz tesisatı çekilmesi, a’dan z’ye komple tadilat için gereken tüm işçilkler, ego doğalgaz proje onay işlemleri dahil.)

ADA MUTFAK DOLABI 

Ada tipi mutfak dolabı modelleri imalatı Ankara ‘da bir çok mutfak dolabı modelimizde uyguladığımız bir yaklaşımdır. Klasik modern country vintage mutfak tasarımlarında ada mutfak dolabı fikirleri sıkça kullanılır. CAGGA olarak, ekonomik ada davlumbazı yapabilmekteyiz. Mutfak dolabı ve davlumbazı imalatı Ankara Siteler ‘deki kendi mobilya atölyelerimizde yapılmaktadır. Ada davlumbazı fiyatları ekonomik olduğu gibi ayrıca, üzerine priz takılabildiği için artı kullanım sağlamaktadır. Ada mutfak dolabı modelleri tasarımı yapılırken, mutfaktaki dolap ve tezgah kullanım alanları parçalanmıştır. Ocak, eviye veya oturum alanı olarak bu parçalanma yapılabilir. Mutfağın ortasında konumlandırılmış ada ünitesi yemek masası amaçlıda kullanılır.

Ekonomik Ada Tipi Mutfak Davlumbazı:

Ankara ‘da imalatı yaptığımız ada tipi mutfak dolabı modelleri için, davlumbaz olarak mutfakla aynı renklerde ada davlumbaz kullanmayı tercih ediyoruz. Ada davlumbaz fiyatları yüksek olduğu için, mutfak dolabı malzemesi ile aynı renk ve dokuda hazırladığımız kutu içerisine aspiratör entegre ederek, ekonomik ada davlumbazı yapabiliyoruz. Farklı ada davlumbaz modelleri üreten ELICA ürünlerini görmenizi tavsiye ederiz.

CAGG ada tipi mutfak dolabı modeli için toplam mutfak alanı olarak, minimum  15m2 kare veya kareye yakın dikdörtgen bir alana ihtiyaç vardır.

Ada tipi mutfak dolabı fikirleri için mutfak tadilatı yapılırken dikkat edilmesi gereken hususların başında ada ünitesini ne amaçla kullanılacağının belirlenmesidir. Ankara ‘da ada mutfak dolabı modelleri için mutfak tadilatı firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

ada mutfak dolabı modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.