cazz mutfak

AÇILIR KAPANIR MASALI MUTFAK DOLABI

Açılır masalı mutfak dolabı modellerimizden CAZZ mutfak küçük ve dar mutfaklar için mükemmeldir. Açılabilen masa ile masalı mutfak konforu sunar. İstendiğinde kapanabilen masa fazla yer kaybının önüne geçer. Açılır kapanır masalı mutfak dolabı modelleri genel olarak çok kullanışlıdır.

Mutfak tadilatı yapılırken, ocak ve eviye aynı veya ayrı tezgahlarda konumlandırıldığı için, hazırlık tezgahı için büyük alanlar yaratılmıştır. Özellikle mutfak iki parça gibi düşünülerek mutfak tasarımı yapılmıştır. Boy dolaplar bir bölümde, ocak ve eviye aynı tezgahta veya boy dolaplar her iki tezgaha dağıtılmış ve ocak ve eviye farklı tezgahlarda dır. CAGGA ‘ya özel kulplu veya kulpsuz ve asma alt ve özel aydınlatma detaylı üst dolapları vardır. Mutfağın alt çekmecelerini elinizi kullanmadan açma imkanı sunulmuştur. Bulaşık makinesi yüksek konumlandırılarak, kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Açılır kapanır masalı mutfak dolabı yerleşimi, açılır veya sabit bir masanın mutfak duvarına sabitlenmesi ile yapılır.

CAZZ açılır masalı mutfak dolabı modelleri genel olarak dikdörtgen veya kareye yakın dikdörtgen alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Küçük ve dar mutfaklarda en sıkıntılı durum yemek yeme alanının küçük olması ve konforsuz bir yemek vaktine sebebiyet vermesidir. Açılır kapanır masalı mutfak modelleri ile bu sorun çözülebilir. CAGGA mutfak dolabı markası tercih edilen mutfaklarda, mutfağın şekline, büyüklüğüne ve istenilen konfora göre mutfak tasarımı yapılır. CAGGA için küçük mutfak diye bir şey yoktur. Küçük ve kullanışsız olduğu düşünülen mekanlar, mutfak tasarımı sırasında santim santim hesaplanır. Yapılacak ufak bir mutfak mekanı tadilatı ile, kullanışsız olduğu düşünülen alanlar bir anda evinizin en sevdiğiniz yeri olabilir.

Mutfakta dolabı yerleşimde yemek masası nerede olmalı?

CAGGA olarak, küçük mekan mutfak dolabı modelleri tasarımlarımızda yemek masası konumlandırma anlayışımız; “eğer biz mutfakta bir yemek masası kullanacaksak, esasen bu yemek masasının yeri, mekanın ufaklığı nedeni ile hep aynı yerde olacaktır. Yani aslında yemek masasının yeri sabittir. Durum böyle ise neden mutfağımıza entegre bir masa düşünmeyelim?”  Bu anlayışla, mutfak dolaplarımıza entegre ettiğimiz, açılır kapanır masalı mutfak dolabı modelleri ‘ne ilave olarak, yemek masasına dönebilen dolap, katlanır mutfak masası gibi çözümlerimiz de kullanılmaktadır. Dar ve küçük mutfak mekanları için tasarladığımız PRAY mutfak dolabı sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Güncel olarak bizden haberdar olmak için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

 

 

2020 kulpsuz mutfak dolabı modelleri ada mutfak dolabı modelleri yarımada mutfak dolabı modelleri bahçe katı ve villa mutfak dolabı modelleri kulpsuz mutfak dolabı modelleri beton dokulu mutfak dolabı modelleri dar ve küçük mekanlar için mutfak dolabı modelleri vıntage mutfak dolabı modelleri klasik country mutfak dolabı modelleri luxury mutfak dolabı modelleri kişiye özel mutfak dolabı modelleri ömür boyu CAGGA garantisi