2021 Mutfak Dolabı Fikirleri - Mutfak Modelleri - CAGGA

ETNA CAGGA ‘nın tasarım mutfak dolabıdır. Beyaz modern mutfak modelleri içinde en yeni mutfak dolabı fikirleri arasındadır. 2021 yeni mutfak trendleri ve sıra dışı modern beyaz mutfak modelleri arasında kesinlikle yerini alacaktır. Mutfak tasarımı yapılırken kullanılan kulpsuz, özel bitiş ve uçan masası detayları ile sıra dışı bir mutfak modelidir. Mutfak renkleri, SAYERLACK renkleri arasından özenle seçilmiş, beyaz parlak lake ile mat altın sarısı renkler bir arada kullanılmıştır. CAGGA’nın en yeni kulpsuz mutfak dolabı fikirleri ve 2021 beyaz modern mutfak modelleri arasındadır. Sıra dışı tasarımı ile yeni mutfak trendleri ve modelleri arasında kendisine yer bulmuştur. Bu mutfak yerleşiminin tüm alt yapısı (elektrik tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı vb.) ve komple mutfak tadilatı CAGGA tarafından, CAGGA garantisi ile yapılmaktadır. 

Sıra Dışı Mutfak Dolabı Detayı Fikirleri ile 2021 de de ETNA sadece CAGGA da. 

Altın sarısı renkleri olan basmatik kapaklı üst mutfak dolabı tasarımı detayları sıra dışı üretilmiştir. Beyaz parlak lake renkleri ile tasarımı yapılan alt dolabı kulpsuz ve ayakla açılabilen özelliktedir. Sıra dışı tasarlanan ayaksız uçan mutfak masası vardır. En yeni mutfak modelleri ve fikirleri arasında herkesin beğenisini ve övgüsünü almayı başarmıştır. ETNA 2021 yılında da en iyi ve en güzel beyaz modern mutfak dolabı modelleri ve fikirleri arasında yerini her zaman alacak, tasarımı ile hep trend kalacak bir modeldir.  

En yeni Kulpsuz Mutfak Dolabı Fikirleri 2021 :

Modern mutfak modelleri ‘nin vazgeçilmezi kulpsuz detaylar, genel olarak dolap kapağında kullanılan mekanizmaya veya dolap gövdesi imalatı sırasında gövdede uygulanan detaylar ile sağlanmaktadır. 2021 yılında da özellikle açık mekan mutfak dolabı fikirleri ‘nin uygulanabildiği tüm mekanlarda kullanılabilinir. Dolap kapağında kullanılan mekanizmaya göre kulpsuz mutfak dolabı modelleri: CAGGA olarak, kapakta kullanılan, basmatik menteşe veya bas aç menteşe sistemlerine ilave olarak, çekmece sistemlerimizde de benzer özellikler içeren BLUM markalı ürünler kullanmaktayız. Gövdede uygulanan imalat şekline kulpsuz mutfak dolabı modelleri: Mutfak dolabı imalatı yapılırken, mutfak dolabı gövdesinde, parmakların rahatça girebileceği / rahatça dolap kapak ve çekmecesini açabilmek için gerekli ergonomik yapı sağlanır.

CAGGA özellikle BENN mutfak dolabı modelinde de 2021 mutfak dolabı fikirleri içinde iddiasını devam ettiren diğer modelimiz dir. Kulpsuz mutfak dolabı anlayışına, el dışında ayakla açılabilen kulpsuz mutfak dolabı anlayışını yaratmıştır. CAGGA dolap tasarım fikirleri arasında farklı bir yaklaşımdır. Kulpsuz mutfak dolapları, görsel olarak çok yalın, minimal yapıda olduğu için uzun süre sıkılmadan kullanılacak modern mutfak modelleri arasından kendine yer bulmuştur. CAGGA markalı mutfak dolabında kullanılan mekanizmalar ömür boyu garantilidir. BLUM markalı bu mekanizmalar için ayrıntılı bilgile buradan ulaşabilirsiniz.

CAGGA Kilerli Mutfak Dolabı Modelleri 2021 Kilerli Mutfak Fikirleri

Kilerli mutfak dolabı fikirleri 2021 yılında da sıkça tercih edilen modeller arasında kalmaya devam edecek. Geniş ve büyük mutfaklarda kullanılan buzdolabı derinlikleri genelde tezgah derinliğinden fazla olmaktadır. Bu nedenle buzdolabı önde durmaktadır. Görsel olarak iyi tasarlanmış bir mutfak yerleşiminde bu istenmeyen bir durumdur. Kiler odalı mutfak modelleri yerleşimlerinde bu durumun önüne geçilmektedir. Mutfakta kiler kullanımı ile çok iyi depolama alanları sağlanmaktadır. Mutfakta kullanılan bir çok malzeme bu alanlar içinde konumlandırılabilir.

2021 yılı yeni trendleri arasında olan kiler odalı mutfak dolabı fikirleri için mutfak  yerleşimi yapılırken, kiler odası içerisinde rahat hareket imkanı sağlanmalıdır. Kullanım için gerekli alan tespit edilmelidir. Aksi taktirde kullanışsız bir alana sahip olabilirsiniz. Bu nedenle mutfakta kiler kullanımı için, kiler alanı tasarlanırken çok dikkatli olmalı, ihtiyaca kolayca ulaşım sağlanmalıdır.

CAGGA Kilerli Mutfak Dolabı Aydınlatma Fikirleri 2021

2021 yılı Kilerli mutfak dolabı fikirleri ‘mizin tamamı aydınlatmalı olacaktır. Aydınlatma detayımız raflarda veya dolabın yanında konumlandırılır. Kiler odası kapağı açıldığında yanan led aydınlatmalar, sensörlü veya düğmelidir. Bu şekilde kullanım sırasında sürekli aydınlatma sağlanmıştır. Kilerlerde genel olarak, kavanoz gibi tabanı küçük boyu yüksek objeler yer alır. Bu tür objeler, devrilmeye çok yatkındır. Yerleşim veya temizlik sırasında da düşme olasılıkları çok yüksektir. Bu nedenle CAGGA kiler odalı mutfak dolabı yerleşimlerinde düşmeyi önleyici düşmeyi önleyici özel profilli raflar kullanılır. Köşe dolap modülü tek parça yapıldığından raflar köşede tek parça olduğunda kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Farklı ölçüdeki raf derinlikleri ile mutfak eşyası depolama çeşitliği arttırılmıştır.

Sıra dışı tasarlanan 2021 yılı kilerli mutfak dolabı modelleri ve fikirleri özellikle “L” tipi mutfakların köşe alanlarda kullanıldığında çok daha fayda sağlar. Mutfak dolapları için köşe çözümleri için geliştirilen birçok mekanizma olmasına rağmen, bu mekanizmaların kullanımları sıkıntılıdır. Köşede ulaşılamayan kısımlar nedeni ile temizliği zordur. Yanlış kullanım sonucunda kolayca bozulurlar. Üretmiş olduğumuz kiler odalı mutfak dolabı modellerimizde dolap gövdesine entegre priz bulunmaktadır. Bu sayede kiler odası içerisinde küçük ev aletlerinin çalışmasını da sağlıyoruz. Kiler yerleşimleri sayesinde üst dolap kullanım zorluğunun da önüne de geçebiliyoruz. Mutfak üst dolaplarına ulaşmak için uzanmak gerekir. Kiler odalarında bu durum yoktur. Üst dolaba ulaşımınızı engelleyen tezgah derinliği olmadığı için, ihtiyacınız olan malzemeyi rahatça uzanarak alabilirsiniz. Güncel kilerli mutfak uygulamalarımızı instagram adresimizden takip edebilirsiniz.

2021 yılına damga vuracak kilerli mutfak dolabı modelleri CAGGA da.

2021 de en çok tercih edilecek mutfak fikirleri…

deppo

En yeni ada mutfaklar CAGGA da.

CAGGA ada davdumbazları ile paranız cebinizde kalsın…

cagg

En yeni yarımada mutfaklar CAGGA da.

Kullanışlı mutfak isteyenler için tasarlandı…

mood

En yeni bahçe katı ve villa mutfak dolabı modelleri CAGGA da.

Bahçenizi görebildiğiniz mutfaklar…

wınd

Ayakla açılabilen, en yeni kulpsuz mutfaklar CAGGA da.

Ergonominin zirvesindeki mutfaklar…

benn

Beton dokulu ve %100 çimento esaslı mutfaklar CAGGA da.

Su geçirmeyen detaylar ve tamiri kolay mutfaklar…

tone

Açılabilen masalı mutfak modelleri CAGGA da.

Hem masa hem de yarım ada olarak kullanılabilen mutfak masası yaklaşımları…

cazz

Dar ve küçük mekanlar için tasarlanmış mutfaklar CAGGA da.

CAGGA için küçük mutfak diye bir şey yok…

pray

Vintage mutfaklar CAGGA da.

En yeni vintage mekanlar…

jubile

Klasik & Country mutfaklar CAGGA da.

Evinize değer katan, eskidikçe güzelleşen mutfaklar…

retro

Luxury mutfak modelleri CAGGA da.

Sıradışı mutfaklar…

luxury
ada mutfak dolabı modelleri yarımada mutfak dolabı modelleri bahçe katı ve villa mutfak dolabı modelleri kulpsuz mutfak dolabı modelleri beton dokulu mutfak dolabı modelleri açılır masalı mutfak dolabı modelleri dar ve küçük mekanlar için mutfak dolabı modelleri vıntage mutfak dolabı modelleri klasik coutry mutfak dolabı modelleri luxury mutfak dolabı modelleri kişiye özel mutfak dolabı modelleri ömür boyu cagga garantisi