2020 Mutfak Dolabı Fikirleri - Mutfak Modelleri - CAGGA

ETNA CAGGA ‘nın tasarım mutfak dolabıdır. 2020 yılı beyaz modern mutfak modelleri içinde en yeni mutfak dolabı fikirleri arasındadır. Yeni mutfak trendleri ve sıradışı mutfak modelleri arasında kesinlikle yerini alacaktır. Modern mutfak görünümüdür. Mutfak tasarımı yapılırken kullanılan kulpsuz, özel bitiş ve uçan masası detayları ile sıradışı bir mutfak modelidir. Mutfak renkleri, SAYERLACK renkleri arasından özenle seçilmiş, beyaz parlak lake ile mat altın sarısı renkler bir arada kullanılmıştır.

CAGGA’nın en yeni kulpsuz mutfak dolabı fikirleri ve 2020 beyaz modern mutfak modelleri arasındadır. Sıradışı tasarımı ile yeni mutfak trendleri ve modellleri arasında kendisine yer bulmuştur. Bu mutfak yerleşiminin tüm alt yapısı (elektrik tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı vb.) ve komple mutfak tadilatı CAGGA tarafından, CAGGA garantisi ile yapılmaktadır. 
 

Sıradışı Mutfak Fikirleri :

Altın sarısı renkleri olan basmatik kapaklı üst mutfak dolabı tasarımı detayları sıradışı üretilmiştir. Beyaz parlak lake renkleri ile tasarımı yapılan alt dolabı kulpsuz ve ayakla açılabilen özelliktedir. Sıradışı tasarlanan ayaksız uçan mutfak masası ile, mutfak modelleri ve fikirleri arasında herkesin beğenisini ve övgüsünü almayı başarmıştır. ETNA 2020 yılında da en iyi ve en güzel mutfak dolabı modelleri ve fikirleri arasında yerini her zaman alacak, tasarımı ile hep trend kalacak bir modeldir.  

En yeni Kulpsuz Mutfak Dolabı Fikirleri:

Modern mutfak modelleri ‘nin vazgeçilmezi kulpsuz detaylar, genel olarak dolap kapağında kullanılan mekanizmaya veya dolap gövdesi imalatı sırasında gövdede uygulanan detaylar ile sağlanmaktadır. 2020 yılında da özellikle açık mekan mutfak dolabı fikirleri ‘nin uygulanabildiği tüm mekanlarda kullanılabilinir. Dolap kapağında kullanılan mekanizmaya göre kulpsuz mutfak dolabı modelleri: CAGGA olarak, kapakta kullanılan, basmatik menteşe veya bas aç menteşe sistemlerine ilave olarak, çekmece sistemlerimizde de benzer özellikler içeren BLUM markalı ürünler kullanmaktayız. Gövdede uygulanan imalat şekline kulpsuz mutfak dolabı modelleri: Mutfak dolabı imalatı yapılırken, mutfak dolabı gövdesinde, parmakların rahatça girebileceği / rahatça dolap kapak ve çekmecesini açabilmek için gerekli ergonomik yapı sağlanır.

CAGGA özellikle BENN mutfak dolabı modelinde de 2020 mutfak dolabı fikirleri içinde iddiasını devam ettiren diğer modelimiz dir. Kulpsuz mutfak dolabı anlayışına, el dışında ayakla açılabilen kulpsuz mutfak dolabı anlayışını yaratmıştır. CAGGA dolap tasarım fikirleri arasında farklı bir yaklaşımdır. Kulpsuz mutfak dolapları, görsel olarak çok yalın, minimal yapıda olduğu için uzun süre sıkılmadan kullanılacak modern mutfak modelleri arasından kendine yer bulmuştur. CAGGA markalı mutfak dolabında kullanılan mekanizmalar ömür boyu garantilidir. BLUM markalı bu mekanizmalar için ayrıntılı bilgile buradan ulaşabilirsiniz.

ada mutfak dolabı modelleri yarımada mutfak dolabı modelleri bahçe katı ve villa mutfak dolabı modelleri kulpsuz mutfak dolabı modelleri beton dokulu mutfak dolabı modelleri açılır masalı mutfak dolabı modelleri dar ve küçük mekanlar için mutfak dolabı modelleri vıntage mutfak dolabı modelleri klasik coutry mutfak dolabı modelleri luxury mutfak dolabı modelleri kişiye özel mutfak dolabı modelleri ömür boyu cagga garantisi