toplantı masası - boss

BOSS toplantı masası modelleri Ankara da kendi mobilya atölyelerimizde üretilmiştir. Parlak veya mat lake boyalı olabilir. Uzun toplantılar için kullanışlıdır. Gerekli elektrik aksamı masa üzerine entegre edilmiştir. Masa aydınlatması ahşap tavan içerisine gizlenmiş led aydınlatma ile karşılanmıştır. TV nin açılmasıyla, ayna görünümlü yüzeyde  TV görüntüsü belirmektedir. Toplantıyı yapan kişinin herkesi ayna TV vesilesi ile görmesi sağlanmış gerçek bir tasarım ve fikir ürünüdür. Ofis tadilatı ile beraber başta Ankara olamak üzere alt yapı için gerekli tüm tadilatlar CAGGA tarafından hazırlanmaktadır. Masa için gereken tv internet elektrik prizi usb hatlargizli montaj ile yapılmıştır. Toplantı odalarına özel tasarladığımız kalorifer gizlemeleri için bize ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Ayna TV toplantı masası:

CAGGA Ankara olarak ofis tadilatı yaptığımız ofislere özel tasarladığımız ve toplantı masası modelleri arasında olan BOSS sıradışı  ayna tv tasarımıyla dikkat çekmektedir. BOSS ‘un ana fikrinin makam masasına yansıması ZORO modeli olmuştur. CAGGA Ankara ‘nın toplantı ve makakm özelliğindeki makam masası  ZORO ile istediğiniz zaman toplantı yapabilirsiniz. Toplantı için zaman kaybının olmadığı bu tasarım ile rahat rahat çalışabilirsiniz. ZORO ile artık bilgisayarınızı toplayıp toplantı odasına geçmenize gerek yok. Lake boyalı model imalatımız Ankara da dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak Ankara da kendi mobilya atölyemizde yapılmaktadır. Mat lake kapaklarımız yedi kat, parlak lake kapaklarımızı on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Sayerlack ürünlerini tavsiye ediyoruz.

Toplantı masası modelleri imalatı için kullandığımız mekanik aksamlar, ömür boyu garantimiz altındadır. CAGGA ürün standartları ve hizmet anlayışı ile Türkiye’de İtalyan Mobilyası kalitesinde imalat yapan %100 yerli Mobilya Markasıdır. Güncel uygulamalarımızı intagram sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ankara da ofis tadilatı ile beraber imalatı ‘nı yaptığımız toplantı masa modeline ilave olarak arzu ettiğiniz modelleri de yapabiliyoruz. Yukarıda sizlerle paylaştığımız üretim şekline göre en uygun fiyatlı masa imalatımız ile sizleri bekliyoruz. İsteğinize göre masif, ahşap, masif kaplamalı, parlak veya mat lakeli uygulamalarımız mümkündür.

Yönetici Masası Modelleri Makam Masası Modelleri Sekreter Bankosu Modelleri & Mağaza Ofis Tadilatı ömür boyu cagga garantisi