otel mobilyası

Otel Mobilyası Ankara – Otel Tadilatı ve Renovasyon

Güvenilir Tadilat Firması kimliğimiz ile 2014 yılında Ankara da GAZİPARK OTEL gibi seçkin projede otel tadilatı ve renovasyon ‘u ile otel mobilyası imalatı işlerinde CAGGA olarak yer aldık. Daha önce de Ankara da Tepe Prime, Via Green, Koç Kuleleri gibi ofis şartnamelerinin çok ciddi takip edildiği projelerde iş yapabilmenin gururunu duyuyoruz.

CAGGA,  Ankara ‘nın en nezih otellerinden biri olan GAZİPARK otellinin otel mobilyası imalatı ve tadilatı  ile renovasyon nunu yapmıştır. Otel tadilatları için gereken tüm işçilik şartnamelerine ve prosedürlerine CAGGA sahiptir. Otel tadilat işleri sırasında otelin çalışıyor olaması iyi bir programlama ile aşılabilinir. CAGGA otel misafirlerinin olmadığı saatlerde de iş yapabilen Ankara ‘nın ender tadilat firmalarından biridir.

CAGGA tadilat firması ‘nı diğer tadilat firmalarından ayıran önemli özelliği, otel tadilatı ve renovasyon için gerekli otel mobilyası imalatını da Ankara ‘da kendi mobilya atölyesinde üretebilmesidir. Bu sayede en ekonomik fiyatlarla otel tadilatı ve renovasyon yapabilmektedir. Otel tadilatı için, şartnamesinde belirtilen şekilde elektrik, su, klima ve havalandırma tesisatları işçilikleri CAGGA garantisi ile yapmaktadır. 

CAGGA Ankara da yaptığı otel tadilatı renovasyon ‘u ve otel mobilyası imalatı işlerinin kaliteli ve uygun fiyatlı olması nedeniyle bir çok kurumun ilk tercihi arasında yerini almıştır. Güvenilir firma kimliğine,  tadilatını yapmadığı halde kontrolörlüğünü yaptığı Ankara Avrupa Konseyi Binası işi buna örnektir. CAGGA bu iş için Avrupa Konseyi’nin yurt dışındaki karar mercileri tarafından seçilmiştir. CAGGA’nın Ankara ‘daki güvenilir tadilat firması olduğunu bu projenin kontrolörlüğünü yaparak göstermiştir.

Otel Mobilyası Ürünleri ve Otel Tadilatı İş Kalemleri:

CAGGA Ankara olarak otel tadilatı renovasyon ‘u ile beraber otel mobilyası imalatı yapabildiğimiz başlıca ürünler: Toplantı odaları masaları imalatı. Resepsiyon bankosu. Karşılama bankosu. TV üniteleri. Bilgisayar masaları. Muhtelif otel dolabı. Giysi dolapları. Makyaj ve çalışma masaları. Oda kapısı. Banyo dolapları. Bavulluk vb tüm mobilya işlerini yapabiliyoruz. 

CAGGA Ankara olarak otel mobilyası için gerekli otel tadilatı ve renovasyon işleri: projesine uygun olarak tüm elektrik ve su tesisat işleri. Havalandırma işleri. Isıtma Soğutma sistemlerinin kurulması. Asma tavan işleri. Yükseltilmiş döşeme işleri. Zemin kaplama işleri. Alçı boya duvar kağıdı işleri vb işlerin tamamı CAGGA garantisi ile yapılmaktadır. Güncel uygulamalarımızı instagram adresimizden takip edebilirsiniz.