mutfak dolabı ankara

Öncelikle web sitemizi incelemek için ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyor, iyi ve güzel günler diliyor, bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum. Ben bu firmanın kurucusu ve tek tasarımcısıyım. Onuncu yılımızı doldurduğumuz bu günlerde sizlere biraz kendimden biraz da Ankara ‘da imalatını yaptığımız mutfak dolabı üretim mantığımızı anlatmaya çalışacağım. Sizlere tavsiye olarak paylaşacağım tüm bilgiler, kaliteli ürün yapma ve en iyi ürün yaratmak hedefimiz ile CAGGA ‘nın Ankara ‘da ürettiği mutfak dolabı dışında imalatı yapılan diğer ürünlerimiz için de geçerlidir.

Ben, 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Ağaçişleri Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdim. Firmamı kuruncaya kadar bir çok firmada çalıştım. Ankara ‘da çalıştığım firmaların büyük kısmı İtalya ‘dan mutfak, banyo, giysi dolabı vb. mobilya ithal ediyor ve müşterilerine tavsiye ediyordu. Teknik personel olduğum için İtalya’daki imalatı ve üretici ile sipariş detaylarını ben takip ediyordum. Bu dönemde hem İtalyan mobilya imalatı mantığı ve üretimi ile ilgili eksik kısımlarını da görme fırsatım oldu. İtalyan mutfak dolabı gibi kaliteli ürünleri, Ankara ‘da benzer üretim şekli ile aynı kaliteli ürün imalatı mümkündü.

2010 yılında benim hep hayalim olan, “Türkiye ‘de İtalyan Mobilyası Üretmek” için CAGGA firmasını Ankara ‘da kurdum ve hayalimi gerçekleştirdim. Yeni hayalim ise, CAGGA ‘yı en iyi mutfak dolabı markası yapmak. Ankara ‘da tavsiye edilen kaliteli mutfak dolabı ürünlerimizi, önce Türkiye ‘de ömrüm yeterse Avrupa ‘da tavsiye edilen mutfak dolabı markası yapmak. Sayfamızın içeriği mutfak dolabı olduğu için burada sizlere sadece mutfak imalatı ile ilgili CAGGA mutfaklarına kattığımız değeri anlatmaya çalışacağım.

CAGGA mutfak dolabı modelleri, kesinlikle fizik, statik, mukavemet ve matematik bilimini içeriyor. Mutfak imalatı yaparken kullandığımız mekanizmalar, kaldırabileceği yük düşünülerek özenle tercih ediliyor, üreticinin tavsiye ettiği limitler uygulanıyor. Türkiye ve Avrupa ‘ da henüz genişliği 280cm olan tek parça çalışabilen mutfak üst kapak modülü yokken, biz MOOD modelimizde 2014 yılında yaptık. İsteyen olursa daha büyük ölçüleri de yapabilecek teknik bilgiye sahibiz.

Mutfak Dolabı İmalatı Standartlarımız:

Ürünlerimizde, dünyanın en iyi dolap ve en kaliteli mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.”

Dolap imalatı için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz.

İmalatı yaptığımız tüm mutfak dolabıbirleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyor, tam sağlamlık sağlıyoruz.

Mutfak üst dolaplarımızda, dolap asma aparatı kullanmıyor, CAGGA’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. 

Boyalı (lake kapaklı) mutfak dolaplarımız, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, ürün kapaklarımızda tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak uyguluyoruz. Mat lake kapaklarımız yedi kat, parlak lake kapklarımız on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Sayerlack ürünlerini tavsiye ediyoruz.

Üst dolap modül çizgilerinin içerisinde zamanla oluşan yağlanmanın önüne geçme adına, mutfak üst dolaplarımızın alt kısmını, kapak ile aynı malzemeden kaplıyor ve CAGGA’ ya özel detaylar ile tezgahın aydınlatılmasını sağlıyoruz.

Ankara ve Türkiye ‘nin  “En iyi mutfak dolabı markası”, olmak adına, kullandığımız tüm mekanik aksam, ömür boyu garantimiz altındadır.

CAGGA ürün standartları ve hizmet anlayışı ile Türkiye’de İtalyan Mobilyası kalitesinde imalat yapan %100 yerli Mobilya Markasıdır.

Saygılarımla.

Çağatay Saygı