temple banyo

Uzun Ömürlü Masif, Ahşap Banyo Dolabı Modelleri:

CAGGA masif banyo dolabı modelleri imalatları ile Ankara ‘da banyo tadilatı, kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmaktadır. Ahşap Banyo Dolabı Modelleri miz Dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile Ankara da donatılmaktadır. Piyasada banyo dolabı markası olarak bilinen ürünlerde ekstra özellik olarak gösterilen birçok unsur CAGGA masif, ahşap banyo dolabı ürün gruplarında standart olarak tüketiciye sunulmaktadır. “ çift lavabolu masif, ahşap banyo dolabı modelleri” için önerdiğimiz lavabo merkez ölçüsü minimum 70 cm olmalıdır. Dolap genişliği 140cm ‘nin altına düşmemelidir. Web sitemizde sizlerle paylaştığımız TWİN banyo dolabı modeli, Ankara Çankaya ve Ankara Çayyolu adreslerinde yaptığımız uygulamalara aittir.

Tüm ahşap ve masif banyo dolabı modelleri imalatları Ankara Siteler adresinde, kendi mobilya imalat atölyelerimizde imal ediyoruz. Web sitemizde gördüğünüz, banyo dolabı modellerinin tamamı kendi üretimimizdir. Banyo dolabı modelleri ürün gruplarını tercih eden tüm dostlarımız, aynı zamanda Ankara ‘da banyo tadilatı konusunda da ücretsiz olarak hizmet almaktadır. CAGGA, tüketicisini, banyo tadilatı işine girmeden önce, gerçekte nasıl bir maliyet içerisinde girdiklerini göstermektedir. Hazırladığı ve halihazırda hiçbir firmanın kullanmadığı CAGGA tarafından geliştirilen tadilat hesaplama formu ile tüketiciyi korumayı hedeflemiştir. Mobilyasında olduğu gibi banyo tadilatı işlerinde de CAGGA standartları vardır. Yapılan iş bu standarda gelinceye kadar uğraşılır, gerekirse yeniden yapılır ve CAGGA müşterisi ekstra olarak yapılan işlemlerden mali olarak etkilenmez. Bu garanti CAGGA müşterisine sunulan ayrıcalıktır.

Masif, Ahşap banyo Dolabı İmalat Standartlarımız:

CAGGA Ankara olarak, tüm ahşap ve masif banyo dolabı modelleri ‘miz, dünyanın en iyi dolap mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” Dolap imalatı ve Ankara ‘da Banyo tadilatı için kullandığımız tüm ham maddeler E1 normundadır. E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz. Ankara da üretimini yaptığımız tüm dolaplarımızın birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyoruz. Bu sayede tam sağlamlık sağlıyoruz. Asma dolaplarımızda, dolap asma aparatı kullanmıyor, CAGGA ’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. Boyalı (lake kapaklı) imalatlarımız, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, ürün kapaklarımız tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak uyguluyoruz. Mat lake kapaklarımız da yedi kat, parlak lake kapaklarımız da ise on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Yazının devamına buradan ulaşabilirsiniz.

2020 banyo dolabı modelleri yuvarlak aynalı banyo dolabı modelleri Çift lavabolu banyo dolabı modelleri sıradışı banyo dolabı modelleri banyo dolabı fiyatları Banyo Wc Tadilatı ömür boyu cagga garantisi