benn mutfak

KULPSUZ MUTFAK DOLABI

Tasarım Özellikleri: Mutfak tadilatı yapılırken, ocak ve eviye aynı tezgahta olmak üzere, ocak ve eviye arasında yer alan hazırlık tezgahı büyük tutulmuştur.

Karakteristik Özellikleri: CAGGA’ya özel kulplu veya kulpsuz ve asma alt ve özel aydınlatma detaylı üst dolaplar. Mutfağın alt çekmecelerini elinizi kullanmadan açma imkanı. Bulaşık makinesinin yüksek konumlandırılarak, kullanım kolaylığı sağlanması. Üst ve alt dolapların sağ veya sol kısımda boy dolaplar ile birleştirilmesi.

Mekan Gereksinimi: BENN mutfak modeli genel olarak dikdörtgen alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Suntalam Kapaklı Mutfak Ne Demek?

Sunta denilen yonga levha üzerine, çift taraflı desenli renk katmanı preslenerek oluşturulur. Mobilya sektörünün olmazsa olamaz malzemesidir. En pahalı mobilya gruplarının bile gövde malzemesi olarak kullanılır. Malzeme fiyatının uygun olmasının yanı sıra, işçiliğinin de kolay yapılabilmesinden dolayı, ekonomik mutfaklarda tercih edilen kapaklardır. Kısaca Suntalam Kapaklı Mutfak Fiyatları‘nın düşük olduğunu söyleyebiliriz. Ekonomik olması kötü veya dayanıksız olduğu anlamını taşımamalıdır. Doğru renk seçimi ile mutfağınızda rahatça kullanılabilinir,  diğer kapak alternatifleri ile beraber kullanılarak, genel mutfak fiyatınızı düşürebilir, farklı tarzda mutfaklar yaratabilirsiniz. Bu kapak seçeneğinde, kapak kenarları düzdür ve yüzeyle aynı renkli PVC masif yapıştırılmıştır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir.