walk ın closet

GİYİNME ODASI – WALK IN CLOSET – ANKARA

Giysi, giyinme odası fikri, günümüzde gardırop ve elbise dolaplarının yerini yavaş yavaş giysi, giyinme odalarına, walk in closet lere bırakmaya başlamıştır. Genel olarak bu odalara walk in closet de denilir. Giyinme odası sürgü kapı alternatifli walk in closet Ankara, Çayyolu mağazamızda görünebilir. Giysi odası Ankara, Sitelerdeki atölyemizde üretilmektedir.

Giyinme odası yerleşimi için farklı yaklaşımlar vardır. Bu yaklaşımda genel prensip, tüm giysilerin bir anda görülebilmesidir. Bu nedenle bu yerleşimlerde kapaklı dolap kullanımı yapılacaksa, mutlaka şeffaf olması önerimizdir. Mekanın durumuna göre, odanın orta kısmına, ada olacak şekilde çekmece modülleri konularak, elbise asma alanları arttırılabilir. Bu şekildeki bir yerleşim, hem oturum, hem de elbiselerin rahatça alınıp yana yana görülebilmesi adına fayda sağlayabilir. Örnek olarak yaptığımız Giyinme dolabı walk in closet Ankara, Çayyolu mağazamızda, kullanılacak alternatifler üzerinden hazırlanmıştır.

Kapaksız, açık, cam kapaklı ve reflekte cam kapaklı giyinme odası Ankara CAGGA tasarımı modellerimizde üç farklı şekilde bu şeffaflığı sağlayabiliyoruz.

Ev tadilatı sırasında giyinme odası olarak tasarladığımız alanın giriş kapısını, tamamen CAGGA ‘nın geliştirdiği duvar içi cam sürgü kapı ile de yapabiliyoruz.

CAGGA giyinme odası dolabı ve walk in closet imalatları Ankara da modüler yapılmaktadır. Dolap imalatı yapılırken, daha sonra istenilen yere kurulabilmesi için modüller halinde yapılır.  ( Ankara ve şehir dışı taşınma durumunda yardımcı olmaktayız.)  Dolap gövdeleri birleşim noktaları görsel olarak daha dolgun durması için özel kalınlaştırma detayları kullanılır. En ekonomik mobilya malzemesi suntalam bile, işlenme şekli nedeni ile çok şık ve kaliteli bir görünüm vermektedir. Dolap imalatı standartlarımız arasında yer alan çekmece ve dolap sistemleri ile her isteğe cevap verebilmekteyiz. Camlı çekmece kapaklarından, bas-aç çekmece sistemlerine kadar günümüz teknolojisine uyumlu olarak daima ürünlerimizi geliştiriyoruz. Dolap iç mekanizmalarımız BLUM markalı ‘dır.

Giysi Odası Dolabı Nasıl Tasarlanmalı?

İyi ve kullanışlı bir dolap tasarımı için, dolap raf aralıkları kullanıcının boyuna göre ayarlanmalıdır. Takım elbise askı mesafesi, boyu 180-190 cm olan bir kişi için 110 cm, 170-180 olan biri için 108 cm, 160-170 olan biri için 105 cm olarak bırakılması uygundur. Giyinme odası dolabı için kişinin rahatça elbisesini alabilmesi esastır. Bu nedenle CAGGA Ankara da imalatını yaptığımız giysi odası modellerimiz de baza yoktur. Bu sayede gereksiz bir yükseklik olan baza yüksekliği dolap hacmine verilmiştir.

Kapaklı Giyinme Odası modelleri senkronize kapaklı gardrop modelleri %100 TOZ almayan reflekte camlı gardrop modelleri