gardırop ve giysi dolabı imalatı

CAGGA gardırop, sürgü, sürmeli, sürme, ray, raylı kapaklı dolap, giysi odası dolabı, giysi odası ve  walk in closet (“giyinme odası”) imalatları modüler yapılmaktadır. Dolap imalatı yapılırken, daha sonra istenilen yere kurulabilmesi için modüller halinde yapılır.  ( Ankara ve şehir dışı taşınma durumunda yardımcı olmaktayız.)  Dolap gövdeleri birleşim noktaları görsel olarak daha dolgun durması için özel kalınlaştırma detayları kullanılır. En ekonomik mobilya malzemesi suntalam bile, işlenme şekli nedeni ile çok şık ve kaliteli bir görünüm vermektedir. 

Dolap imalatı standartlarımız arasında yer alan çekmece ve dolap sistemleri ile her isteğe cevap verebilmekteyiz. Camlı çekmece kapaklarından, bas-aç çekmece sistemlerine kadar günümüz teknolojisine uyumlu olarak daima ürünlerimizi geliştiriyoruz.

Giysi Dolapları Nasıl Tasarlanmalı?

İyi ve kullanışlı bir dolap tasarımı için, dolap raf aralıkları kullanıcının boyuna göre ayarlanmalıdır. Takım elbise askı mesafesi, boyu 180-190 cm olan bir kişi için 110 cm, 170-180 olan biri için 108 cm, 160-170 olan biri için 105 cm olarak bırakılması uygundur. Giyinme dolaplarında kişinin rahatça elbisesini alabilmesi esastır. Bu nedenle CAGGA dolap imalatların da baza yoktur. Bu sayade gereksiz bir yükseklik olan baza yüksekliği dolap hacmine verilmiştir.

Giysi, giyinme odası, gardırop dolaplarımız ve sürgü, sürme, sürgülü,ray, raylı dolaplarımız, dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılmaktadır. Ürünlerimizde, dünyanın en iyi dolap mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” 

Dolap imalatı için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz.

Boyalı (lake kapaklı) imalatlarımızı, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, ürün kapaklarımızda tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak uyguluyoruz. Mat lake kapaklarımızda yedi kat, parlak lake kapaklarımızda on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. 

“En iyi giysi dolabı markası”, “en iyi ray dolap markası” olmak adına, kullandığımız tüm mekanik aksam, ömür boyu garantimiz altındadır.

Ürünlerimiz Ankara Sitelerde kendi atölyelerimizde imal edilmektedir. Giysi ve giyinme odası tasarımlarımız hakkında genel bilgiye ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Walk in Closet imalatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Giysi dolaplarımıza ait görseller Ankara ‘da yaptığımız uygulamalara aittir.

Giysi Dolabı Fiyatları:

Giysi dolabı, Giyinme Odası , Giysi Odası, Gardırop Ray dolap, walk in closet vb. ürün fiyatlarımız tamamen vereceğiniz ücretin karşılığının fazlası ile alınması üzerine oluşturulmuştur.

Ürün fiyatlarımızı ucuzlatmak için asla, ürün standartlarımızı düşürmüyoruz.

Ürün fiyatlarımızı, kişiye göre vermiyor, tamamen liste fiyatlarımız üzerinden sizinle beraber hazırlıyoruz.

CAGGA markalı dolap tercih eden tüm dostlarımız aynı zamanda, dolabın kurulacağı mekan için,  ücretsiz olarak CAGGA iç mimarlık hizmetini de satın alır.

Dünya mobilya devlerinin kullandığı dünya standartları, tüm ürünlerimizin tasarım proje ve montaj aşamasında harfiyen kullanılmaktadır.

CAGGA ürün standartları ve hizmet anlayışı ile Türkiye’de İtalyan Mobilyası kalitesinde imalat yapan %100 yerli Mobilya Markasıdır.