ıcon yatak başı

ICON “dolaplı yatak başı” modelimiz, derinliği 35cm olan, lambri görünümlü dolap üzerine montajı ile yaratılmıştır. Makyaj ve otel tipi aydınlatmalar ile gerekli fayda bir arada sağlanmıştır. Mekan gereksinimi olarak min. 300cm genişliklerde tavsiye edilir. Sade ve minimal görünümlü olan bir modeldir. Gece lambası ihtiyacını gören led aydınlatmaya ilave olarak, bazayı saran travers kısmının alt kısmında oluşturulan özel aydınlatma detayı ile gerekli aydınlatma ve modern görünüm etkisi sağlanmıştır. Dolaplı yatak başlığı görünümlü yapıda çekmeceler ve yukarı açılan bas aç kapaklar ile gerekli depolama alanları yaratılmıştır.

ICON yatak başı modelleri için baş ve travers kısımlarında her bütçeye uygun seçenekler sunulmaktadır. En ekonomik malzeme olarak bilinen suntalam kullanarak yaptığımız modellerimiz, lake  modellerimizi  bile kıskandıracak işçilik, titizlik ve detayda üretilmiştir.

Tüm modellerimizde, gerekli olan elektrik alt yapısı, CAGGA tarafından yetkilendirilmiş, elektrik personelleri tarafından garanti ile yapılmaktadır.

Ev tadilatı veya yatak odası tadilatı sırasında, yatak başı kısmındaki çekmeceler üzerine, vaviyen anahtar konumlandırılır. Vaviyen hattı; odaya girerken aydınlatmayı açma anahtarı ile paralel çalışan, kısaca yatak başından da odanın aydınlatmasını açma ve kapama işlevi gören anahtar hattı standart olarak çekilmektedir. Bu hatta ilave olarak, ışıklı perdefonlarımız gece lambası ihtiyacını görmek üzere ayrıca tasarlanmaktadır.

CAGGA yatak başı imalatları, kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmaktadır. Ürünlerimiz dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılmaktadır. Yatak başı imalatlarımız, Ankara Siteler adresinde, kendi mobilya atölyelerimizde yapılmaktadır. Web sitemizde gördüğünüz, yatak başı modellerinin tamamı kendi üretimimiz olup, internetten bulabileceğiniz, tüm “yatak başı modelleri” imalatlarını kendi atölyelerimizde yapabiliyoruz.