Dar Mutfaklar – Küçük Kullanışsız Mutfaklar – Küçük Mutfaklar

Mutfaklarda bulaşık makinesinin derinliği 60 cm olduğu için tezgah derinliği de mecburen 60 cm olmaktadır. Bu durum dört gözlü ocak kullanımı zorunlu hale gelmiştir. Esasen ocak kullanımında ocak gözlerinin yan yana olması halinde, yani önlü arkalı tencere kullanımı yerine, yan yana tencere kullanımı daha ergonomik olmaktadır. CAGGA PRAY küçük mutfak dolabı modelleri nde bu avantajı kullanmayı hedeflemiştir. Dar küçük kullanışsız görünen mutfaklar için tasarlanmıştır.

DAR ve KÜÇÜK MUTFAKLAR İÇİN MUTFAK DOLABI

CAGGA Ankara PRAY, dar ve küçük mekan mutfak dolabı modelleri ‘nde, mutfak  tasarımı sonrası mutfak tadilatı yapılırken, ocak ve eviye ayrı tezgahlarda konumlandırılıp, boy dolaplar genellikle dengeli bir şekilde mekanda dağıtılmıştır. Hazırlık tezgahları kesin olarak ikiye bölünmüş ve yeterince büyüktür. Ocak tercihi olarak domino ocak kullanılabilir. Dar ve küçük mutfaklar için tasarlanmış bir yaklaşımdır.

Dar mekan mutfak dolabı modelleri PRAY CAGGA Ankara ‘ya özel kulplu veya kulpsuz alt dolabın derinliği 35 cm. kadar düşürülebilinir. Ocak modülü yanlarına monte edilen boy dolaplarla daha çok büfe görünümü olan bir mutfaktır. Genellikle ince uzun dar mekanlarda, iki taraflı mutfak yerleşimi yapılamayan, hatta çok kullanışsız olduğu düşünülen mutfak hacimleri için hazırlanmış bir CAGGA tasarımıdır. Özellikle ince ve uzun, dar, küçük kullanışsız mutfaklar dışında, tüm mutfak tiplerinde rahatlıkla kullanılabilir. 

CAGGA Ankara mutfak dolabı markası tercih edilen mutfaklarda, mutfağın şekline, büyüklüğüne ve istenilen konfora göre mutfak tasarımı yapılır. CAGGA için dar mekan küçük mutfak diye bir şey yoktur. Küçük ve kullanışsız olduğu düşünülen mutfaklar dar mekan mutfak dolabı modelleri PRAY ile gayet kullanışlı bir mutfak halini alır. Küçük mutfaklar, mutfak tasarımı sırasında santim santim hesaplanır. Yapılacak ufak bir mutfak tadilatı ile, kullanışsız olduğu düşünülen alanlar bir anda evinizin en sevdiğiniz yeri olabilir.

Dar ve Küçük mekan mutfak dolabında yemek masası nasıl olmalı?

CAGGA Ankara olarak, dar ve küçük kullanışsız mutfaklar için mutfak dolabı modelleri tasarımlarımızda yemek masası konumlandırma anlayışımız; “eğer biz mutfakta bir yemek masası kullanacaksak, esasen bu yemek masasının yeri, mekanın ufaklığı nedeni ile hep aynı yerde olacaktır. Yani aslında yemek masasının yeri sabittir. Durum böyle ise neden mutfağımıza entegre bir masa düşünmeyelim?” 

Bu anlayışla, dar ve küçük kullanışsız mekanlar ve mutfaklar için  mutfak dolabı modelileri mizden PRAY modelimize entegre ettiğimiz, açılır kapanır masalı mutfak dolabı modelimiz olan CAZZ mutfak dolabı modelimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Web sitemizde sizlerle paylaştığımız model isimleri, mekana göre verilen isimlerdir. CAGGA Ankara mutfak dolabı markası olarak, mutfak dolabı kapağının niteliğine göre isimlendirme yapmayı doğru bulmuyoruz. Fikrin ismi olmadır. Dar ve küçük mekan mutfak dolabı modeli ismimiz PRAY dir. Güncel uygulamalarımızı instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ada tipi mutfaklar için tıklayınız.

kullanışsız mutfaklar için mutfak dolabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.