luxury yatak başı

Country ve klasik yatak odaları için tasarladığımız LUXURY yatak başı modelimizin baş kısmında kapitone uygulamalı deri veya kumaş kaplanabilir. Bunun dışında isteğe göre uygulamalar da mümkündür. Sandıklı baza ve çekmeceler ile gerekli depolama alanları yaratılabilinir. CAGGA sandıklı baza mekanizmaları, çift emniyetli olup, kaza ile kapanmasının önüne geçilmiştir.

LUXURY yatak başı modelleri için baş ve travers kısımlarında her bütçeye uygun seçenekler sunulmaktadır. 

Ev tadilatı veya country / klasik yatak odası tadilatı sırasında, yatak baş kısmındaki çekmeceler üzerine vaviyen anahtar dediğimiz, odaya girerken aydınlatmayı açma anahtarı ile paralel çalışan, kısaca yatak başından da odanın aydınlatmasını açma ve kapama işlevi gören anahtar hattı standart olarak çekilmektedir. Bu hatta ilave olarak, ışıklı perdefonlarımız gece lambası ihtiyacını görmek üzere ayrıca tasarlanmaktadır.

CAGGA yatak başı imalatları, kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmakta olup, Dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılmaktadır. İmalatlarımız Ankara Siteler adresinde kendi mobilya atölyelerimizde yapılmaktadır. Web sitemizde gördüğünüz modellerinin tamamı kendi üretimimiz olup, internetten bulabileceğiniz tüm yatak başı modelleri ‘nin imalatlarını kendi atölyelerimizde yapabiliyoruz.