twin banyo

ÇİFT LAVABOLU BANYO DOLABI

CAGGA çift / iki lavabolu banyo dolabı imalatları, kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmakta olup, Dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılmaktadır. Piyasada banyo dolabı markası olarak bilinen ürünlerde ekstra özellik olarak gösterilen birçok unsur CAGGA çift / iki lavabolu banyo dolabı ürün gruplarında standart olarak tüketiciye sunulmaktadır. “Çift lavabolu banyo dolabı modelleri” için önerdiğimiz lavabo merkez ölçüsü minimum 70 cm olmalıdır. Dolap genişliği 140cm ‘nin altına düşmemelidir. Web sitemizde sizlerle paylaştığımız TWİN banyo dolabı modeli, Ankara Çankaya ve Ankara Çayyolu adreslerinde yaptığımız uygulamalara aittir.

Tüm banyo dolabı imalatlarımızı, Ankara Siteler adresinde, kendi mobilya imalat atölyelerimizde imal ediyoruz. Web sitemizde gördüğünüz, banyo dolabı modellerinin tamamı kendi üretimimizdir. 

CAGGA banyo dolabı ürün gruplarını tercih eden tüm dostlarımız, aynı zamanda banyo tadilatları konusunda da ücretsiz olarak hizmet almaktadır. CAGGA, tüketicisini, banyo tadilatı işine girmeden önce, gerçekte nasıl bir maliyet içerisinde girdiklerini göstermek amacıyla hazırladığı ve halihazırda hiçbir firmanın kullanmadığı CAGGA tarafından geliştirilen tadilat hesaplama formu ile tüketiciyi korumayı hedeflemiştir. Mobilyasında olduğu gibi banyo tadilatı işlerinde de CAGGA standartları vardır. Yapılan iş bu standarda gelinceye kadar uğraşılır, gerekirse yeniden yapılır ve CAGGA müşterisi ekstra olarak yapılan işlemlerden mali olarak etkilenmez. Bu garanti CAGGA müşterisine sunulan ayrıcalıktır.

Banyo Dolabı İmalat Standartlarımız:

1. Ürünlerimizde, dünyanın en iyi dolap mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.”

2. Dolap imalatı için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz.

3. Üretimini yaptığımız tüm dolaplarımızın birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyor, tam sağlamlık sağlıyoruz.

4. Asma dolaplarımızda, dolap asma aparatı kullanmıyor, CAGGA ’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. 

5. Boyalı (lake kapaklı) imalatlarımız, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, ürün kapaklarımız tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak uyguluyoruz. Mat lake kapaklarımız da yedi kat, parlak lake kapaklarımız da ise on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz.

Yazının devamına buradan ulaşabilirsiniz.