CAGGA Mobilya Garantisi – Ömür Boyu Garantili Mobilya – Kaliteli Mobilya

CAGGA ‘nın birincil hedefi, girmiş olduğu sektörlerde kalitesi ve hizmet anlayışı ile bilinen en iyi marka ‘lardan biri haline gelmektir. “En iyi mutfak dolabı markası”, “en iyi banyo dolabı markası” kısaca “en iyi dolap markası” olabilmek adına, tavsiye edilen güvenilir firma kimliğimiz ile,  CAGGA mobilya garantisi için size söz veriyor ve taahhüt ediyoruz.

Mutfak Dolabı ve Tüm mobilyalarımızda kullanılan Ham madde ve Mekanizmalarımız:

1. Ürünlerimizde, dünyanın en iyi dolap mutfak dolabı mekanizması olan BLUM markası mekanizmalarını kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.”

2. Dolap imalatı için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz.

3. Üretimini yaptığımız tüm dolaplarımızın birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyor, tam sağlamlık sağlıyoruz.

4. Asma dolaplarımızda, dolap asma aparatı kullanmıyor, CAGGA’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. 

5. Boyalı (lake kapaklı) imalatlarımızı, dünyanın tartışılmaz mutfak banyo gardrop imalatlarımızı en iyi boya markası olan SAYERLACK ile boyuyoruz. Kapaklarımızda tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak uyguluyoruz. Mat lake kapaklarıkmızda yedi kat, parlak lake kapaklarımızda on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz.

6. Modül çizgilerinin içerisinde zamanla oluşan yağlanmanın önüne geçme adına, en iyi mutfak dolabı markası olmak adına, üst dolaplarımızın alt kısmını, kapak ile aynı malzemeden kaplıyor ve CAGGA’ ya özel detaylar ile tezgahın aydınlatılmasını sağlıyoruz.

7. “En iyi mutfak dolabı markası”, “en iyi banyo dolabı markası” olmak adına, kullandığımız tüm mekanik aksam, ömür boyu garantimiz altındadır.

8. Ürün fiyatlarımız tamamen vereceğiniz ücretin karşılığının fazlası ile alınması üzerine oluşturulmuştur.

9. Ürün fiyatlarımızı ucuzlatmak için asla, ürün standartlarımızı düşürmüyoruz.

10. Ürün fiyatlarımızı, kişiye göre vermiyor, tamamen liste fiyatlarımız üzerinden sizinle beraber hazırlıyoruz.

11. CAGGA markalı dolap tercih eden tüm dostlarımız aynı zamanda, dolabın kurulacağı mekan için,  ücretsiz olarak CAGGA iç mimarlık hizmetini de satın alır.

12. Dünya mobilya devlerinin kullandığı dünya standartları, tüm ürünlerimizin tasarım proje ve montaj aşamasında harfiyen kullanılmaktadır.

CAGGA ürün standartları ve hizmet anlayışı ile Türkiye’de İtalyan Mobilyası kalitesinde imalat yapan %100 yerli Mobilya Markasıdır.

İSTEDİĞİNİZ SAYFAYA AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ KULLANARAK DÖNEBİLİRSİNİZ.

cagga mutfak cagga banyo cagga gardrop & giyinme odası cagga vestiyer & portmanto cagga yatak başlığı cagga oda kapısı cagga tv ünitesi cagga kitaplık & kütüphane cagga merdiven

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.