Ankara Ray Dolap – Raylı Dolap Modelleri – Raydolap Ankara

Web sitemizde görsellerini paylaştığımız ve Ray dolap modelleri Ankara da kendi mobilya atölyemizde üretilmektedir. Web sitemizdeki Raylı dolap modelleri raydolap alternatifleri Ankara ve Türkiye ‘nin farkı şehirlerinde yaptığımız uygulamalara aittir.

Ray dolap modelleri, kullanılan ray modeline göre, üstten raylı, alt ve üstten raylı ve dolap gövdesine bağlı olmak üzere üçe ayrılır. Genel prensip bu olsa da kullanılan kapak niteliğine göre lake, suntalam, akrilik vb. raylı dolap isimlerini de alır. Ankara da üretimini yaptığımız raydolap modelleri ‘ni tüm Türkiye ve KKTC ‘ye demonte olarak gönderebiliyoruz.

Ankara ‘dan ray dolap modelleri için sipariş veren müşterilerimize ücretsiz montaj hizmeti veriyoruz. Kullandığımız teknoloji ile özel siparişlerinizi Türkiye ‘nin her yerine kargo ile gönderebiliyoruz. Bu tip dolaplar genellikle normal kapak açılımının sıkıntılı olduğu mekanlarda tercih edilmektedir. Dolap kapak kullanımı için en yakın eşyaya en az 45 cm mesafe bırakılmadır. Bu mesafe bırakılırken çekmecelerin açılma mesafesi mutlaka düşünülmelidir.

Raylı Dolap Fiyatları nasıl hesaplanır?

Ray dolap fiyatları, kullanılan mekanizma ve kapak seçeneğine göre farklılık gösterir. CAGGA olarak, ray dolap modelleri imalatını yaptığımız Siteler Ankara ‘daki atölyemizde en iyi mekanizmaları tercih ediyoruz. Raylı dolap fiyatlarımız metraj büyüdükçe birim metrekare fiyatı düşecek şekilde hesaplanmaktadır.

Ray Dolap Sürgü Mekanizması tavsiyesi:

Ray dolap modelleri kapaklarında kullanılan mekanizmalar arasında üstten raylı sistemler en pahalı seçenektir. Ancak bu sistemler daha uzun süreli sorunsuz kullanım sunar. Ankara da uygulamasını yaptığımız bir çok raylı dolap modelleri ‘nde üstten yani tavandan çalışan sistemlerin daha uzun süre kullanıldığını gördük. Bu sistemlerde ray kapak, tavanda çalışacak şekilde tasarım yapılır. Ağırlık tavana taşıtıldığı için, alt üst raylı sistemlere göre, alt kısma yük binmediğinden sıkıntısız çalışabilmektedir.

Ray dolap modelleri için kullandığımız cam alternatiflerimizin hepsi Ankara Karataş Cam tarafından temperlenmiştir. Temperli camlar, kırılması çok or olmasının yanında, kırılsa bile çok ufak parçalara ayrılmasından dolayı insan vücuduna zara vermez.

Ankara ‘da raylı dolap modelleri uygulamalarımıza instagram adersimizden de ulaşabilirsiniz. Uygulamalarımız arasındaki senkronize ray kapaklı modelimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Dolap gövdesine bağlı ray dolabı modelleri genelde sıkıntılı modellerdir. Ankara da uygulamasını yaptığımız SLIDING ray dolap modelleri için kullanılan mekanizma çok pahalıdır ama kusursuz çalışmaktadır. Web sitemizdeki kapak seçeneklerimiz, aynı zamanda imalatını yaptığımız giyinme odası kapıları için de kullanılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.