92515
 • Komple Ev ve Villa Tadilatı

 • KOMPLE EV ve VİLLA TADİLATI 

   

  CAGGA, yapmış olduğu ev ve villa tadilatları  ile özellikle Ankara'da tanınan, sektöründe en iyi iş yapan bilinir firmalardan biri olmayı başarmanın yanında, halihazırda A'dan Z'ye nitelikli ev tadilatı ve dekorasyonu yapabilen Ankara'nın en iyi tadilat firmasıdır. 

  CAGGA başarısının temelinde, çok iyi ürün ve hizmetleri tüketicisiyle en iyi fiyatlar ile buluşturma fikri vardır.

  CAGGA ev tadilatı, villa tadilatı, banyo tadilatı, mutfak tadilatı konusunda, tüketicileri tadilat işine girmeden önce, gerçekte nasıl bir maliyet içerisinde girdiklerini göstermek amacıyla hazırladığı ve halihazırda hiçbir firmanın kullanmadığı CAGGA tarafından geliştirilen tadilat hesaplama formu ile tüketiciyi korumayı hedeflemiştir.

  Mobilyasında olduğu gibi tadilat işlerinde de CAGGA standartları vardır. Yapılan iş bu standarda gelinceye kadar uğraşılır, gerekirse yeniden yapılır ve CAGGA müşterisi ekstra olarak yapılan işlemlerden mali olarak etkilenmez. Yapılan iş müşteri tarafından kabul edildikten sonra hesaplama formundaki belirlenmiş ücret müşteriden alınır. Bu bağlamda yapılan ev tadilatlarında peşinat alınmaması ve yapılan işi kabul ettikten sonra ödemesinin yapılması CAGGA müşterisine sunulan ayrıcalıktır.


  Yazlık bölgelerde yapılması düşünülen tadilat için genellikle, nitelikli eleman bulunamamasına ilave olarak işçiliklerin çok yüksek olması nedeni ile gereğinden fazla maliyetlere neden olmaktadır.

  CAGGA olarak, mobilya ürünlerimize ilave olarak tadilat hizmetlerimizden yazlıklarınız için de yararlanabilirsiniz. Özellikle Ankara'da oturan ev sahiplerinin bize ulaşmasını tavsiye ederiz.

  Bodrum / MUĞLA  yazlık ev tadilatlarınızı,  BODRUM EV ve VİLLA TADİLAT yapılanmamız tamamlandığından ekonomik olarak ANKARA TADİLAT fiyatlarımıza, konaklama ve ulaşım ücreti ekleyerek yapabilmekteyiz. Bu çalışma için bizlerden ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Keşif sonrasında Bodrum Tadilat Firmalarının tadilat fiyatlarından %15-20 oranında daha uygun bir bütçe ile evinizi yapabiliyoruz.

  Yapmış olduğumuz tadilatlar ile ilgili olarak ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

   

  REHAU YERDEN ISITMA UYGULAMALARIMIZ İÇİN GENEL BİLGİLENDİRME

   

   

   

   

   

  ANKARA Anahtar teslim komple tadilat ve dekorasyon firması

  Ankara Ev Dekorasyon Firmaları, Ankara Ev Dekorasyonu

  ev-daire-ve-villa-tadilati

   

   

 • Previous Next
X